Denim 0536 336 43 43

Özellikler denim

Denim çok olduğu yoğun ve sert malzeme giyim denim için saf halde değil kullanılan ama öylesine Lycra spandex veya liflerin ilavesiyle, pamuk yapılır. Bu rahat bir oturuş 02şeyler yapar.

Pamuk kot kadar yapılan gerilmemelidir. Bu sırtlar şeklinde yüzey üzerinde farklı bir modeli vardır. Bu nedenle, hatta bir çiçeğin konuda farklı bir doku olması.

Eğer pamuk selüloz bir çok biliyorum. Eğer denim malzemenin bir parça ateşe eğer, bu kağıt yanan kokusunu yayacaktır.

İlginç bir hikaye olsun, üstün performans ve kalite hemen hemen her dikiş şeyler kullanabilirsiniz. Denim giyim 150’den fazla yıldır demode ve sürece bu durum değişmeden kaldığı sürece.

Tasarımcı kot dekor birçok türlerini içerir. Bir jakar desen olabilir, yazıtlar etkisi kaotik sindirilir gösteriş yapmak içerirler. Yüzeyi kadife olduğunu.

Jean – denim, ama daha ucuz bir tür. Onun popüler ve pahalı prototip tüm özellikleri madde yoğunluğu, yumuşaklık ve dayanıklılığı korur. Bir pamuk ipliği içermektedir.

Denim malzemenin birçok çeşidi vardır. Aralarında karakteristik etek yok olanlar var, onların yüzeyi düz olduğunu. Bu kumaşlar dikiş elbise, yağmurluklar, perdeler kullanılır.

01Bugün, her şey her insanın dolap kot var. Ve yüzyıllar önce bir çift sonra, onlar sadece çalışan giysiler kabul edildi. Tahmin ettiğiniz gibi, bugün denim gibi kumaş üzerinde durulacak. Çok yönlü ve pratik, ve vardır hiç kimse o dünyanın nasıl ortaya çıktığı hatırlar.

Kumaş, yüksek olan aşınma direnci ve higroskopikliğin. Elastan eklenmesi kot ciddi büzülmeye eğilimli genişliği ve uzunluğu, her iki. Kullanılan malzemenin yoğunluğudur uygulamaya bağlı olarak değişir:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın