Velsoft Kumaş Alınır. 0536 336 43 43

Velsoft: ev tekstili nazik sıcaklık

Örme kumaş Velsoft ev konfor ve rahatlık için dizayn edilmiştir. Onun kabarık, yumuşak kadife kazık benzer, ama özellikle ipeksi ve hassasiyet olduğunu. Bu malzemeden  01 yapılan ürünler yetişkinlere ve çocuklara ev sıcaklık ve konfor özel bir duygu verir.

Velsoft düz ya da boyalı olduğunu. Bu malzemenin yumuşak pastel tonları, organik yanı sıra parlak ve doymuş bulunmaktadır. Buna ek olarak, imal edilen ve büyük baskılı kumaş adlandırılan Velsoft-jakar çok renkli.

Velsoft – sentetikler yeni nesil. Kumaş olarak da adlandırılır mikrofibe . Doğum Ülke – Japonya. Bu fazla 0.06 mm’den bir çapa sahip eşsiz, ultra-ince liflerin yapımı için bir yöntem geliştirdi 1976 yılında yüksek teknoloji adalarda, burada oldu. Hammadde ve bugün özel bir paket ile, polyester kullanılan 8 ila 25 mikro alınan orijinal iplik her. Bir insan saçı – Bunlar doğal ipek, pamuk ve yün ve yüz kat daha on kat daha incedir. Mikro filamanlardan hava ile dolu boşlukların bir çok içermektedir. Bu karmaşık, yüksek teknolojili yapı velsof ta eşsiz özelliklerini açıklar.

Pratik özellikler

Kolay . Ince lifler hava Microcameras “ağırlıksız” bir ürün sayısız sağlamak ve.

Şefkat ve yumuşaklık her lif yüksek teknoloji gres aşırı ince yapısı ve süreci açıkladı.

dayanım ve dayanıklılık velsofta – Web mekanik strese superstability sahip olması nedeniyle. Kumaş küçültmek veya streç değil.

Mükemmel termoregulasyon . Sıcak ve dokunmak hoş uzun tüylü hava, hızla vücut ısısını alır ve ısıyı korur.

Kumaşta çok sayıda gözenekler açıklayan geçirgenlik, higroskopisite , hızlı su drenajı ve hızlı kuruyan ürün.

Velsoft peletler oluşumuna eğilimli değildir .

Mikrofiber solmaz . Sürdürülebilir ve çevre dostu boyalar bile sayısız yıkamadan sonra taze kumaşın orijinal rengini korumak için.

antibakteriyel özellikleri . Polyester elyaf mantar ve patojenler için bir zemin ıslahı değildir. Onlar güveler ve diğer ev böcekler yemem.

Bu alerjiye neden olmaz . Bu toz ve koku toplamaz.

02Malzeme Güvenlik Bilgi Formları . Bu kumaşların üretiminde tüm Avrupa standartlarına uygundur.

Kolay temizlenir.

Velsoft – bu sadece maddi evimiz. O giysiler dikmek, ancak ev ve banyo, pijama, kostüm, çocuklar ve yetişkinler için hantal sweatshirt ve pantolon, ayakkabı ve kapaklar için konfor bornoz için eşsiz vermedi çünkü. Büyük ekoseler, hafif battaniye ve havlu bir alın.

Yani benzer ve çok farklı

– Çok yoğun ve kazık, düşük tuval en çok benzeyen görünüm VELSOFT olarak kadife . Mikrofiber bu malzemeye daha konforlu bir alternatif denebilecek: çok yumuşak ve yumuşaktır. Velsofta farklı olarak, pamuk liflerinin imal kadife bazen pamuk ilave edilir polyester ve Lycra . Bu mikrofiber ayrılır ve hangi süet üretim ve festival giyim 001gidebilirsiniz.

Terry döngü kumaş da VELSOFT biraz benzer. Ancak bu sadece bir bulanık bir yüzey oluşturmak keten ve pamuk lifleri, yapılır. Yumuşak, iyi nem emme mahr Ancak, konfor alt: Bu sert ve sert onu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın