Denim Kumaş Alan Yerler

Kuru veya ham denim (“yıkanmış denim” ile tezat) üretim sırasında boyalı edildikten sonra yıkanıp değil denim.denim kumaş fiyatı

Zamanla, denim genellikle bazı insanlar tarafından arzu olarak kabul edilir, kaybolacak. Aşınma sürecinde, solma genellikle en çok gerilim, eşyanın bu parçalar ortaya çıkar. Kot, bu parçalar üst uyluk, ayak bilekleri ve diz arkasında alanları bulunmaktadır.

Giyim bir makale içine yapılmaktadır sonra, en denim ürünlerin onlara yumuşak yapmak ve azaltmak veya ortadan kaldırmak için yıkanır büzülme (onun sahibi yıkadıktan sonra makalede, düzgün uymaz neden olabilir). Yıkanmış olmanın yanı sıra, bir “yıpranmış” bir görünüm elde etmek için bazen yapay sıkıntılı olduğunu “denim yıkanmış”. Yapay sıkıntılı denim temyiz kadara soluk kuru denim benzer olduğunu. Kuru denim kot pantolon, böyle solma onları giyer kişinin vücut tarafından ve onun günlük yaşamın faaliyetlerinden etkilenir. Bu süreç çok heyecanlı yapay sıkıntılı denim görünüm daha “doğal” bir görünüm olması için ne hissediyorum oluşturur.

Çoğu kuru denim % 100 pamuktan yapılmış ve birçok farklı ülkeden geliyor. Özellikle ABD’de, Zimbab ve ve Japonya ham denim yapmak için pamuk popüler kaynaklarıdır. ucuz kot HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBazı denim onun sözde dayanıklılık için başka bir ülkenin denim tercih siliniyor ve hissediyorum.

Kuru kot ayrıca genellikle ons denim yarda ağırlık olarak ölçülen ağırlık olarak değişir. 12 Oz. ya da daha az, hafif denim 12 Oz kabul edilir. 16 Oz. orta ağırlığı dikkate ve 16 Oz üzerinde olduğunu. ağır olarak kabul edilir. Ağır kot çok daha sert ve aşınmaya dayanıklı, ama aynı zamanda daha fazla sürebilir kırmak ve rahat hissetmek için giyer.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın