Denim Kumaş Alanlar

Dünyanın en güzel. Bazı kumaş artıkları ve eski, atılan giysiler yapılır. Denim Kumaş her zaman HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.-belli bir rahatlatıcı hayranlık düzenledi ve malzeme ile yapılan yorgan sadece çekici değil, ama aynı zamanda sağlam ve dayanıklıdır. Bu malzemeden bir yorgan yaparken  genellikle blok ve şeritler ile birlikte çalışacağı için gidiyoruz.

Eğer blok ve şeritler dışında bir yorgan yapıyoruz tüm ölçümleri kontrol etmek ve elinde küçük bir ekstra kumaş olması önemlidir. İlk yapım olacak Denim Kumaş olacak ne boyutu belirler.

Size ihtiyacımız olacak ne kadar kumaş belirledikten sonra , size kapitone içinkumaş hazırlamak istiyorum gidiyoruz . -HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizEğer mağazadan Denim Kumaş marka – yeni satın alırsanız, kapitone için hazır almak için zamanlardan en az bir çift ön yıkama emin olun . Ancak, benzersiz kot yorgan için , oldukça geleneksel perakende mağazaları daha atılır ve eski giysi ve kot kumaş almak için idealdir.

Eski giysiler kullanarak bir yararı malzeme zaten daralmış ve o zaten daha başka kaybolmayacak ki olmuştur oldukça güvenli bir bahis olduğunu . Kumaş hazırlamak için ,dikişlerinin tüm kesip . Eğer malzeme için kullandığınız mavi kot dikişleri bırakırsanız, iğne çok zor bir zaman kalınlığını sahip oluyor.

Ayrıca bu tür herhangi etekleri pileli veya dart gibi kumaş olmayan diğer dikiş seçmek emin olun . Bunu yaptıktan sonra yıkama ve kuru malzeme ve kumaş.Kullanılan kot kot malzemeyi hazırlarken,diz ya da arka tarafından malzemeleri kullanmayın emin olun . Eğer denim gömlek malzeme alıyorsanız dirsek alanları önlemek. Bu malzeme normal solmuş ve yıpranmış ve size Denim Kumaş için giysiler daha güçlü, daha dayanıklı bölümleri kullanmak isteyeceksiniz olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın