Süprem Kumaş Alanlar

Süprem kumaş yapılmış formaları neye ihtiyacınız vardır ve onlar sıcak bir kış için tüm ihtiyaçlarını yerine getirmek istiyorsunuz. = HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.Bu kumaş jarse kumaş diğer türleri üzerinde birçok avantajı vardır bir örgü kumaş. Bu makalede diğer kumaşların üzerine kışları yararlıdır nasıl anlatacağım.

Süprem kumaş kış aylarında sizi sıcak tutar. Bu triko kumaştan yapılmış ve kat da bir izolasyon tür neden olduğu bir şekilde örgü vardır. Bunlar vücudunuzun ve vücut tarafından üretilen ısıyı girmek ve dokunmak içins oğuk hava ceket ile dışarı kaçmak olmaz izin vermez. Bu kumaş mükemmel bir kış aşınma ve tüm aktiviteleri için takabilirsiniz. Her zaman sıcak ve uzak sırma soğuk ve kar sizi koruyacaktır. Böyle bir şekilde yapılan örgü çok uzun sürmesi kat olur ve birçok kışlar için kat kullanabilirsiniz.=HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.

Süprem kumaş iplikleri yaklaşık yüzde 25 , orijinal uzunluğundan daha fazla ve bu nedenle , bu malzemeden yapılmış giysiler veya kat gerilebilir olan streç şekildedir. Eğer boyutu büyür, streç ve boyutta olacak gibi , eski Bu kumaş ceket size uyacaktır. Kumaşın esnek doğa insanlar mont ve kış aşınma seçtiğinizde o ilk sırada yer almak için yardımcı olur . Kumaş, bu istek ve giyenin büyüklüğüne uygun olarak genleşmesi ve büzülmesi için  gerilebilme.

Süprem kumaş örme kumaş kat bakımı çok kolaydır. Sen ondan toz kaldırmak için kaliteli bir deterjan ile ılık sudakat yıkayabilirsiniz. Senin ceket parlak renkli ise, o zaman aynı renk diğer giysileri ile yıkayın emin olun. Bir çamaşır kurutma makinesi içinde kuru kat ve ütü hiçbir gerek yoktur. Ceket renkleri zarar vermez, hangi soğuk suyla yıkayın parlak renkli forması Süprem kumaş katlarını onun daha iyi yıkarken. Kışlar ılık kendini tutma konusunda vardır

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın