Tensel Kumaş Alan

tensel kumaş
tensel kumaş

Tensel Kumaş. Yapılan Bir Biyolojik Olarak çözülebilir malzemeden Kağıt hamuru Selüloz . Bu marka Altında Satilan Kumaş özellikle Tarafından Gerçekleştirilme üretilmiştir . Bu Malzeme 1990’ların sonlarında popülerlik büyümeye Başladı Artık Çeşitli şekillerde kullanılır ettik . Malzemenin tam characteristics isleme nasıL Bagli Olsa da , Uzun Ömürlü Olma eğilimindedir. Genellikle Çevre Dostu oldugu söyleniyor. Biyolojik hasat for yönetilen ağaçlardan yapılır.

Tencel’in güzel örtüsü kendine rahat bir giysi ile ödünç verir. Tencel pantolonlarında sıklıkla ekstra rahatlık için elastik bir kemer bulunur. Koşum beli belleri ve eğik çizgi cepleri, Tencel pantolonlarında, Capris’de ve şortlarda ortaktır ve bu tür giysilerin tüm gün boyunca rahatlığını korumaya yardımcı olur.

tensel kumaş
tensel kumaş

Büyük Gömlek hiçbir şekilde giyeni daraltıcı olmadan iltifat şeklinde vücudu tarayan bir Tencel üst klasik bir örneğidir. Tencel gömlekleri ve ceketler, goring, prenses kol düğmesi, dekoratif düğmeler, çentik yaka ve yandan cepler gibi konforla ödün vermeden biraz daha lüks bir görünüm kazanın.

Tencel’in bakımı

Kolay bakım Tencel’in en popüler niteliklerinden biridir. Tencel elbisenizi üreticinin talimatlarına göre yıkayın ve kurulayınız; parçaların zengin renklerini muhafaza etmesini ve gelecek yıllar için akıcı bir şekilde akmasını bekleyebilirsiniz. Hafif olduğu için, Tencel giyim, seyahat ederken el yıkamaya elverişlidir. Şeklini korumak için, öğelerinizi kurutmak için düz şekilde döşeyin.

Bu dokular Çeşitli Olması. Edilebilir Çunku met Malzeme , Eklendi çok yönlüdür. Erken Tensel Kumaş giysileri SIK SIK karşılaştırılmıştır ipek hissediyorum.Ama simdi Bir ​​ipeksi , şeftali deri  onun Gibi dokular Çeşitli yapılır ettik. Gibi Diğer elyaf Ile Karışımları yün , pamuk ya da keten dokular Çeşitli üretebilir .-HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz.. Bu kumaştan Yapılan Giysiler genellikle Asmak , Iyi kırışıklık karsı , oldukca dayanıklıdır ettik . ayrıca Tensel Kumaş hassas cilde Sahip Olanlar for Iyi Yapabilir , Eklendi çok nefes nem fitil oldugunu ettik .

Bu Malzeme Ile Yapılmış en Giysiler makinede yıkanabilir . Soguk Su ile yıkanır , onLar tip Yıkama Ile küçültmek. Gelecek yıkar çekmez . Bez de Hızlı ve bir sekilde kurur , met yuzden damla – kurutma makinesi kullanarak Bir alternatiftir . Diğer kumaşlar giysi eger Tensel Kumaş kendisi yok Olsa safra , Kuru Temizleme gerekebilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın