Dokunmamış nedir? Kilo İle Kumaş

Dokunmamış nedir,dokumasız kumaş,dokumasız kumaş, Polipropilen, Polipropilen kumaş,Amasya kilo ile kumaş,Ankara kilo ile kumaş,adana kilo ile kumaş,mersin kilo ile kumaş,İstanbul kilo ile kumaş,samsun kilo ile kumaş,İzmir kilo ile kumaş,denizli kilo ile kumaş,Trabzon kilo ile kumaş,Antalya kilo ile kumaş,

Dokunmamış nedir? Kilo İle Kumaş

DOKUNMAMIŞ KUMAŞ HAKKINDA NE BİLİYORSUNUZ?

Mevcut kumaş pazarı çok aktif, eski kumaşlar geliştiriliyor, giderek daha da gelişiyor ve yeni kumaşlar piyasaya sürülüyor. Buna ek olarak, daha önce belirli endüstrilerde uzmanlaşmış bir takım kumaşlar da artık insanların eşyalarını yapmak için pratikte çok fazla uygulanmaktadır. Günümüzde tüketiciler arasında en popüler kumaşlardan biri dokunmamış, ancak bu kumaş hakkında bilgi şu anda mevcut değil. Bu nedenle, bu makale bilmeniz gereken dokunmamış kumaşlar hakkında tam bilgi sağlayacaktır.

Dokunmamış nedir?

YERİMİZ İSTANBUL ZEYTİNBURNUN’DA

Dokumasız kumaş (Dokumasız kumaş), Polipropilen parçacıklarından oluşan bir kumaştır – sentetik reçine, kullanım amacına bağlı olarak, başka bazı geri dönüştürülmüş bileşenler olacaktır. Bu malzemeler tek tek liflere çekilir ve hafif, ince, gözenekli ve son derece dayanıklı kumaşlar oluşturmak için modern makineden kimyasal çözücüler veya mekanik ısı ile birbirine bağlanır.

Samsun kumaşçılar,samsun parça kumaş satanlar,samsun parça kumaş kime satarım,samsun şifon kumaş satanlar,samsun şifon kumaş kime satarım,samsun’daki kumaşçılar,samsun kumaşçılar çarşısı,samsun’da kumaş nereden alırım,

Bu kumaş, diğer yaygın kumaşlar gibi dokuma işleminden geçmediği için dokunmamış kumaş olarak doğdu.

Dokunmamış kumaşın menşei

Bazı belgelere göre, dokunmamış kumaş çölde seyahat eden gezginler tarafından kazayla yaratılmıştır. Ayak ağrısından korkan, ağrıyı önlemek için sandaletlerine bir tutam yün yerleştirdiler. Elyaflar daha sonra birbirine dokunur, bu da ayaklardan gelen basınç, nem ve havadaki yüksek sıcaklıklar nedeniyle bir kumaş yapısı oluşturur.

On dokuzuncu yüzyılda İngiltere tekstil ve hazır giyim üretiminde lider ülke olmuştur. Tekstil işlemi sırasında kesim sırasında büyük miktarlarda elyaf boşa harcanmaktadır. Bu tekstil tarafından keşfedildi. O zamandan beri, fazla elyafı liflere kesmek için özel bir cihaz icat etti ve yastık bağırsağı yapmak için kullandı. Bir süre sonra tutkalla birlikte yapıştırarak öğrenir ve geliştirir.

Bugün popüler olan dokunmamış kumaşın öncüsüdür.

Dokunmamış kumaşın özellikleri

Dokumaya gerek yok ama yine de kumaşa

Dokunmamış kumaş, sıradan kumaşlardan farklı bir özelliğe sahiptir, bu özellik adında açıkça gösterilmiştir. Dokumasız kumaş, ayrı ayrı lifleri dokuma olmadan birbirine bağlamak ve bağlamak için modern makinelerin veya çözücülerin termal etkilerini kullanarak oluşturulur.

İnsan ve çevre ile dost

Dokumasız kumaş ürünlerinin insanlara ve çevreye olan güvenliği ve dostu olması pratik uygulamasında kendini göstermektedir. Dokunmamış kumaşlar güvenilirdir ve maske, çay poşeti, askı çantası, hijyenik ped, bebek bezi, ıslak havlu, yüz havlusu, banyo havlusu ve daha fazlası gibi yüksek güvenlik gerektiren ürünler yapmak için kullanılır. Diğer öğeler …

İnsan cildi, özellikle yüz ile sürekli temas halinde olan ürünler, yüksek güvenlik ve kolaylığa ihtiyaç duyar ve kullanımdan sonra kolayca biyolojik olarak bozunur. Dokunmamış kumaş, çevre ve insan dostu olduğunu kanıtlamış bu ürünleri yapmak için güvenilir ve kullanılır.

Dokunmamış kumaşın avantajları ve dezavantajları

Avantajları

Dokunmamış kumaş popülerdir ve yaygın olarak kullanılmaktadır, çünkü birçok önde gelen özelliklere sahiptir.

Yüksek mukavemet, iyi mukavemet

Dokunmamış nedir,dokumasız kumaş,dokumasız kumaş, Polipropilen, Polipropilen kumaş,Amasya kilo ile kumaş,Ankara kilo ile kumaş,adana kilo ile kumaş,mersin kilo ile kumaş,İstanbul kilo ile kumaş,samsun kilo ile kumaş,İzmir kilo ile kumaş,denizli kilo ile kumaş,Trabzon kilo ile kumaş,Antalya kilo ile kumaş,

Dokunmamış kumaş çok dayanıklıdır, aynı zamanda çok iyi taşıma kapasitesine sahiptir, dokunmamış kumaştan yapılan her bir ürünün tipine bağlı olarak 3 – 10 kg yüke dayanabilir.

Çevre dostu

Bu dokunmamış kumaşın büyük bir avantajıdır. Dostu, insanlar ve çevre için güvenlidir ve doğal ortamlarda kolayca ayrışır.

Düşük fiyat

Dokunmamış kumaş, kağıt, kanvas, tekstil gibi diğer benzer amaçlı malzemelerden çok daha ucuzdur.

Kolay baskı

Dokunmamış kumaşın yazdırılması kolaydır ve solmaz. Çok etkili bir pazarlama aracı olarak kullanılır.

Kusuru

Yaşam beklentisi yüksek değil

Dokunmamış kumaşın hizmet ömrü, iyi emiciliği ve doğal ortamında ayrışması kolay olduğundan yüksek değildir.

İyi korunmamış

Dokunmamış kumaş zayıf dayanıklıdır ve su ile karşılaştığında özelliklerinde kolayca değişir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın