Yeşil Üretim Nedir?

Eko Tekstil Test Yeşil Üretim Nedir?

Tüketiciler yeşil ve çevre dostu tüketim malları konusunda bilinçli hale gelmektedir.yeşil üretim nedir HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Onlar çevreye hiçbir zararlı etkisi ürünleri tercih. Yeşil tüketicilik eğilimi tekstil ve konfeksiyon ürünleri için uzatılmıştır. Büyük Avrupa ve ABD tekstil alıcılar ekolojik açıdan kendi tekstil ürünlerini inceleyen bu kamu bilinci yanıtladı ve bazı önceden tanımlanmış test prosedürleri geçerek tekstil ürünlerinde belirli şartları kurduk.

Yeşil üretim kirlilik kontrolü, insan ve çevreye karşı zarar azaltmak için tüm süreç manipüle edildiği imalat yeni bir moda anlamına gelir. Yeşil üretim gelişmiş üretim teknolojisi ve yönetimi ile kaynakların etkin kullanımının sağlanması, atık ve kirleticilerin oluşumunu ve emisyonun azaltılması, enerji tüketimi üzerine ekonomilerini kılmayı amaçlamaktadır. 1980’lerden bu yana, gelişmiş ülkeler, güvenli ve sağlıklı için tüketicilerin taleplerini karşılayan ve toplumun sürdürülebilir gelişimi teşvik değil, aynı zamanda ürünü artırır sadece yeni yeşil tekstil ve giyim, sömürmek için yüksek teknoloji üretim tekniklerinin uygulaması üzerinde çalışıyoruz ek değer.yeşil üretim . HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Aynı zamanda, yönetmelik ve yeşil tekstil ve giyim standartları bir dizi yeşil üretim ve ürünlerin yeşil özelliklerinin uygulanmasını sağlamak için yapılmıştır. Tekstil sektörünün zincir gibi bir arda süreci içeren, oldukça uzun yetiştirme ve böylece hammadde, elyaf üretimi, iplik, dokuma, boyama, baskı, terbiye, konfeksiyon ve üretim ve dikim. Bunlar sırasıyla, kimyasal elyaf sektöründe, baskı ve boyama sanayi ve giyim sektöründe (örneğin yün, ipek, keten ve benzeri gibi diğer doğal elyaf dahil) pamuklu tekstil sektörüne aittir. Tekstil ve giyim eko-yeşil elde etmek için, tüm sektörlerde son ürüne hammadde işbirliği ve yönetimini geliştirmek gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın