Eko Tekstil Nelerdir?

Eko Tekstil nelerdir?

Son yıllarda ekolojik konular, özellikle tekstil ve hazır giyim sektöründe ön plana gelmiş, bir endüstri geleneksel zararlı olan eko tekstil madde bültenleri..HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz atık değil kaydetti tekstil sektörünün tükettiği dünyanın doğal kaynaklarının büyük miktarda ve çevreyi kirletir üretim ve işleme bu nedenle yeşil tekstil ihtiyacını. Kimyasal

Yoğun Uygulamalar karıştırmak gibi. Üretim sürecinde, kirliliğin kontrolü toksik etkisinden arındırılmış bir ürün yapmak kadar önemlidir. Giyim için suni ipek kullanımı hızla tüketen ormanların eklenmiş ve organik pamuk,  ve bambu lifleri gibi doğal, sürdürülebilir lifleri gelişmesine kapıyı açtı. Petrol-esaslı ürünler, çevreye zararlıdır. Bu etkilerden çevreyi korumak amacıyla, entegre kirlilik kontrolü yaklaşımı eko-yapılan samimi bir şekilde, normal tekstil giyim ve diğer başvurmak yerine geçebilir aksesuar, organik...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz ve geri dönüşümlü malzemeleri kullanmak için tasarlanmış, daha az ambalaj ve daha enerji tasarruflu çevresel etki manufaturacı boyunca bir kumaş ürünün yaşam döngüsü ya da daha düşük darbe ürünler kullanarak situation.In generali geliştirmek için aktif olarak katkıda bulunabilir, tekstil yapımı ile ilişkili dört ana çevresel önemli faktör vardır: su, enerji, kirlilik, ve non-yenilenebilir kaynakların kullanımı.

Tekstil Sanayi Yeşil Faaliyetleri

Tekstil ve giyim üreticileri, üretiminden atılmasına kadar, her aşamada çevresel bozulmayı en aza indirmek amacıyla kendi ürünlerinin yeniden incelemek tüm yaşam döngüsü için teşvik edilir. Onlar boyaların seçiminde özel dikkat ve ürünleri formaldehit düşük ve ağır metaller ücretsiz sağlamak zorunda. Aşağıdaki gibi tekstil ve konfeksiyon bu çevre şartlarına arkasındaki nedeni vardır:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın