Kumaş Hataları ve Nedenleri

Kumaş Hataları ve Nedenleri:

Genellikle müfettişleri kumaş kusurları ve bunların nedenleri konusunda yeterli eğitim olmadan bitmiş giysiler teftiş sorumluluk verilmiştir.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 434 3 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz. Nihai çözüm, tabii ki, büyük ve küçük kusurları hem de gerçek örnekleri veya fotoğrafları sağlamaktır. Bu bölümde, kusurları ve açıklamaların bir listesini sağlar ve dil ve görsel kumaş değerlendirmeler yapımında kullanılan kararları kolaylaştırır. Kalite Kontrol Müdürü üniforma muayene kararlarını gerçekleştirmek için pratik bir araç olarak müfettişlerin bu listeyi sağlayabilir.

Aşağıdaki tanımlar kumaş muayene için merkezi: Büyük Hata – bitmiş ürün üzerinde göze çarpan ise, madde ikinci olmasına neden olur, bir kusur. (Bir “ikinci” öğenin satılabilme veya hizmet yeteneğini etkileyen bir göze çarpan kusuru olan bir giysidir arızalar ürünün nedeniyle şiddeti veya konumu ya da ikinci bir adlandırılan neden olmaz bir kusur parça mal teftiş zaman kusur öğe üzerinde oluşabilir nerede müfettiş bilmiyorum çünkü kesim öncesi, bu büyük gibi şüpheli kusurları değerlendirmek için gereklidir.

Dokuma kumaş olarak çok daha uzun, normal olarak , çözgü bu yani, atkı yönünde., genişliğine göre daha yönde. Çözgü iplikleri veya profil olarak adlandırılan büyük makaralar beslenir._- HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz. Tipik olarak, bu uzun ipliği yaklaşık 4500 ayrı parçalar, her biri yaklaşık 500 metre (450 m) tutun. Dolgu ipliklerinin, bobinlerden beslenen adlandırılan, üzerinde ileri ve geri hareket ettirilir servisleri taşınmaktadır çözgü iplikleri, bir kısmı üzerinde ve diğer altında geçen. Mekik hareket olarak taşıdığı iplik serbestçe dinlenmek böylece mekik tasarlanmıştır. Bu boyunca hareket olarak mekik beslenen iplik uzunluğu her biri, tezgah , bir seçim olarak adlandırılır. İplik, her seçim sonunda kendisi üzerinde kıvrımlar ve mekik döner gibi başka bir seçim oluşturur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın