Gelinlik Modeli

Gelinlik Modeli

Bir gelinlik seçimi gelin yapacak en önemli kararlardan biridir. Her gelin onun için mükemmel bir elbise istiyor. we......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBir gelinlik de pahalı ve dikkatlice düşünülmüş bir satın alma olmalıdır. Elbiseni satın almak için zaman planlarken, düğün gerçekleşecek yıl ne zaman, düğün planlama, ve nasıl kapsamlı değişiklikler olması muhtemeldir ne kadar önceden düşünmek. Bir gelin, en az altı ay önce düğün onu cüppe için bakmak gerekir.

Düğün tarihi gelecekte 12 aydan fazla ise, alışveriş için bol zaman var. Az altı ay içinde planlanan bir düğün ciddiye hemen aramaya başlamak gerekir demektir. Eğer mükemmel bir boyutu sürece gelinlik genellikle oldukça karmaşık çünkü başka bir şey, ve bu zaman alır eğer, elbise muhtemel uzunluğu, değişikliklere ihtiyaç olacak. Er elbisesi takıldı ve değişiklikler için gönderilen, iyidir. Size elbisesi bitmiş olması için bekleyen düğün öncesi hafta geçirmek istemiyorum.

Düğün yılın zamanı da önemlidir. Gelinlik önümüzdeki mevsim tahmin eğilimindedir, bu nedenle Ocak ayında bir kış elbise arıyorum muhtemelen karşı-üretken; bahar elbiseler sonra tarafından bulunmaktadır. Birçok gelinlik salonları Aralık ve Ocak ayında yeni yılın modası getirmek ve geçen yılki önlük ölçüde indirimli edilebilir sezon çok sonunda alışveriş, ancak, kötü bir fikir değildir. Wed......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizStiller geçen yılki stilini giyen düğünde çok demode bakacağız ki sekiz ya da on ay içinde çok fazla değişiklik yok.

Eğer elbise satın almak için ihtiyacınız olduğunda değişiklikler de dikte. Eğer çok kısa ya da çok uzun boylu iseniz, örneğin, değişiklik daha uzun sürebilir. Olan kalça orantılı olmayan bazı gelinler ayrıca zaman alır, onların elbiseleri kapsamlı değişiklikler gerekebilir. Gelinlikler genellikle oldukça karmaşık ve pahalı gibi hassas malzemelerden yapılmış ipek ve dantel bir elbise sadece, kesim ölçülebilir, ve bir dikiş makinesi ile hızlı bir şekilde dikilir olamaz çünkü, örneğin, zaman alıcı olabilir.

Gelin salonları geç bahar ve yaz aylarında özellikle yoğun olan – bütün bu Haziran gelinler hizmet etmek – ve bu değişikleri bölümlere kadar uzanır. Ocak ayında Haziran düğün için gelinlik satın alma ve hemen değişmiş olan geline yolda baş ağrısı bir çok kaydedebilirsiniz. O elbise hazır olduğunu ve hazır giyim olmak üzere sadece basılacak ya da bir gün ya da öylesine önce buharda ihtiyacı olduğunu bilecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın