Streç Kot

Streç Kot

Streç kot bir tarzı vardır kot pamuk ve oluşan pantolon tayt sentetik, elastik lif türüdür. Esnek bir malzemeden biraz içeren streç denim -HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizJeans normal kot gibi görünür, ama onlar giyenin hareketleri ile streç. Onlar vücuda yapışan, henüz rahat ve hafif olduğu için hem erkek hem de kadınlar genellikle streç denim kot pantolon satın almak.

Streç denim jeans malzeme nispeten yeni bir şeklidir. İnsanlar Levi zamandan beri, 100 yıldan fazla düzenli denim kot giyen edilmiştir çalışan erkekler için ilk çift icat etti. Likra, spandex için marka, 1950’lerin sonlarından bu yana civarında olmuştur. Aslında kauçuktan daha dayanıklı olduğu için likra popüler. Bu spandex streç kot oluşturmak için denim ile entegre olduğunu ancak son zamanlarda.

Streç” olarak ilan edilir Jeans spandex malzemenin yaklaşık bir veya iki yüzde ve denim pamuğun yüzde 98 içerir. Elastik Bu küçük miktar denim yumuşak, stretchier hissi verir. Kot, yıkanır, kurutulur ve sadece normal denim kot gibi ütülenir.

Kot üretimi Çoğu şirket genellikle kadınlar ve kızlar için, streç kot sunuyoruz. Kot kolaylıkla taşımak için ona izin verirken kullanıcının vücuduna sarılmak için tasarlanmıştır. Onlar olmayan esnek kot olarak yaklaşık aynı fiyatlı.

Streç kot aynı zamanda bir gelir tozluk şeklinde. Bu kot çok daha tayt ve daha az denim var. streç kot HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBunlar düzenli esnek kot gibi görünüyorsun, ama hissediyorum ve tozluk gibi uygun. Kumaş daha hafif ve uygun oluştururlar. Bu tozluk gibi kot hafif pantolon isteyen kadınlar ile popülerdir.

Likralı kot hemen her zaman pantolon sıkı, ama bükülebilir uyum sağlar içerir. Jean Bu tarz tüm alt vücut sarılmak için ayak bilekleri de incelir jeans 1960, 1970, ve 21. yüzyılın başlarında popüler oldu. Bazı insanlar “jeans bu tarzı dediğimiz yenilikçi “,” emo “ya da” rock yıldızı. ”

Hem erkek hem de kadınlar spandex ile kot pantolon giyebilir. Likralı kot giymeyi tercih Erkekler genellikle spandex içeren kot giyiyor. Çocuklar da spandex kot pantolon giyebilir.

Bu giysiler uzun süre nedeniyle dayanıklılık çok aşınma görünmüyor. Zamanla, tayt kot kalıcı olan, uzanmış alabilirsiniz. Elastik malzemeler içeren Jeans muhtemelen kendi konfor ve çok yönlülüğü nedeniyle uzun bir süre için piyasada olacak.

streç kot modelleri,streç kot fiyatları,streç pantolon,streç kot nedir,streç kot pantolon modelleri,streç kot sözlük,streç kot pantolon modelleri 2010,the poşet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın