İpek Şifon Kumaş

Organik pamuk kumaş

Organik pamuk kumaşlar çevreye zararlı pestisit ve herbisit kullanımı olmadan yetiştirilmektedir. çevre dostu kumaşlar iyi. Organik ve düşük etkili organik pamuk kumaş boyalı. Güzel, derin ve zengin renkler. Oasis ağır organik pamuklu parti kumaş alanlar yumuşak bir tuval olarak güzel bir el var ve giyim ve döşemelik hem de uygundur. Kapitone kumaşlar, organik sertifikalı ve kapitone için mükemmel olan. VULA KUMAŞParlak renkler ve eğlenceli baskılar bu çevre dostu yorgan, giyim ve bebek giysileri yapmak için mükemmeldir. Organik pamuk veya kimyasal gübrelerin serbest alanlarında yetiştirilir. Tayin kazanmak için.  Organik pamuk bitkileri önceki üç yıl için  ve kimyasal-ari bir alanda yetiştirilen olmalıdır. toprak dostu pamuk yetiştirmek için gereken ekstra kullanım alerji veya kimyasal hassasiyetleri muzdarip olan çevre endişe olanlar, yanı sıra tüketiciler için tercih edilen bir seçimdir, biraz daha pahalı hale getirir.

Bambu ve Organik pamuklu jarse örme kumaşlar

Organik pamuk çevreye zararlı kullanımı olmadan yetişen, bambu hızlı büyüyen, yenilenebilir üründür. Bu bambu kumaşlar bir iş parçacığı haline bambu elyaf çevirerek çevirerek üretilmektedir. Bu, esnek, yumuşak kumaş bir araya getirdi. Lüks gömlek.

Batik kumaşlar

% 100 Pamuk batik kapitone ucuz kumaş ustalıkla boyalı ve parlak tonları ve kombinasyonları boyalı. Geleneksel batik sanatı geri bin yıl Cava kültürü gider. Kumaşların Bizim seçim gökkuşağının her tonu parlak renkler içeren, kesinlikle eski stil batik daha modern, ve tasarımlar popüler kültür, çiçek motifleri ve hatta modern sanat tarzı dayalı. Bu inanılmaz kumaşlar oluşturmak. Endonezya esnaf mum tasarımı damga teslim edecek esnaf doğrayın bir bakır ile elle ve daha sonra uygulanan, bir temel renk ile başlar. Kumaş daha sonra renk ve tasarım katmanları oluştururken, yine boyanır. Son mum kullanımınız ve zevk için renk ve tasarım katmanları bırakarak, kapalı kaynatılır. Olanakları düşünün! Kapitone veya giysiler, perdeler veya atmak yastık bu batik renk ile hayatınızı doldurur.

Pamuk vual kumaşlar

KUMAŞ . HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43% 100 pamuk, güzel baskılı pamuklu vual kumaşlar ve hafif bu yarı dik kumaş giyim ve ev dekorasyon için idealdir. Ilginç ve şık baskılar Hafif pamuklu vual kumaşlar. Yarı dik gömlek, etek, sırf perdeleri ve çarşaf için bu elbise kumaşları kullanın. yüksek iş parçacığı sayısı kumaşlar, drapey ve çok yumuşak donukluk için diğer kumaş fiyatı katmanları kullanmak. Yeni organik pamuk vual kumaş eklenmesidir organik pamuk vual kumaşlar eko-bilinçli tüketici için idealdir.

Fanila kumaşlar!

Bizim% 100 pamuklu flanel kumaşlar sadece en yüksek kalitede kumaşlar. Çirkin boncuklanma almak veya hızlı bir şekilde bu flanel kumaşlar yıllardır giymek isteyeceksiniz. Pijama yıllardan, bez yorgan, battaniye bebek ve konforlu gömlek için mükemmel yıpranacaktır değil Garantili Kumaş en kaliteli flanel ile müşterilerimize sunmak için bir misyonu vardır Piyasada kumaşlar.

Bu dokuma ilçeler için tanınan devletten, esnaf dokumacılar çocuklarına ve torunlarına becerilerini aşağı geçen, nesiller boyunca kendi zanaat hakim olması. Pamuk ve ipek ürünlerinin ​​geleneksel ev olarak bilinen, binlerce aile ilinde kaliteli, güzel renkli ipek ve ipek karışımlı üretiyoruz.

Bu kumaşlar ince görülüyordu pamuk ve olağanüstü ipek ipliği ile yapılır. Örgü renkler birçok bir yanardöner parlaklık vermek ve dokuma kumaşlar doku, ağırlık ve örtü verir. Farklı ipek kumaşlar ve pamuklar, renkleri keşfedin ve belirgin her parça güzelliği ve doku veren örgülerinin.

İpek şifon kumaşlar

Muhteşem! Yanardöner ipek şifon kumaşlar gerçekten senin renklendirmek için bir lüks, şık ve canlı bir yoldur. KUMAŞ ÇEŞİTLERİ HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43ipek şifon elbiseler, pencere kaplamaları ve kanopiler için etek ve gömlek, bu geniş ipek kumaşlar tüm şifon ihtiyaçlarına yanıt veriyor sırf zengin renkler parlayan renkler ile titreşimle. Bu yanardöner ipek kumaşlar ve çözgü ve atkı farklı renkli ipliklerle dokunmuş olduğunu unutmayın. Yani iki tonlu etkiler. Ayrıca renkler uyum düşünün, böylece çözgü ve atkı kırmızı parçacığı üzerinde mavi ipler mor şifon kumaş yapacak. Hindistan’da üretilmiştir.

Keten kumaşlar

Biz yatak elbiseler, etekler ve bluzlar, perde ve nevresim için bizim favori kumaş size tanıtmak için çok heyecanlıyız. Bizim Yıkama% 55 keten ve% 45 rayon bir karışımıdır. Keten dinleyicimiz ve vücudu ekler ve suni ipek yumuşaklık ve kat ekler. Ile özelleştirmek için zengin, derin tonları, ya da PFD beyaz bir palatte seçin kumaş boyaları.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın