Turlu Viskon Kumaş

Turlu Viskon Kumaş. İyi olarak bilinen bitmemiş kumaşlar da gri iyi ya da bitmemiş kumaş denir. turlu viskon kumaş HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizTerbiye sürecinde kumaşlar istenilen görünüm, dayanıklılık alır ve, örneğin Hazırlık Süreçler gibi çeşitli yöntemler kullanılarak Süreçler stabilizasyon ve dokusal Süreçler tarafından hissediyorum. Terbiye sürecinin fiziksel ya da kimyasal olduğunu. Bu vb buruşmazlık, su geçirmezlik, yangın geçirmezlik gibi tedaviler verir

Turlu Viskon Kumaş. Ayrıca, ön-tedavi olarak bilinen hazırlanması, çeşitli tedavi ve daha sonraki tekstil bitim işlemlerinde iyi sonuçlar elde etmek için önemlidir durulama adımlar bir dizi oluşur. Hazırlık, değirmen boyama, baskı ve terbiye ile müdahale doğal kirleri veya işleme kimyasalları kaldırır. Tipik bir preparat, tedavi haşıl sökme, temizleme, ağartma ve içerir adımları da kimyasal olarak ya da fiziksel olarak, kumaşı değiştirmek için tasarlanmış bu yakma ve merserize işlemleri gibi, içerebilir.

Turlu Viskon Kumaş. parça viskon kumaş alan HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimizDengeleyici işlemleri gücü, parlaklık ve lifin diğer nitelikleri gibi özelliklerini geliştirmek için gereklidir. Merserize elyaf mukavemeti, çekme direnci, cila ve boya afinite gibi özelliklerini geliştirmek için yapılır. özellikle pamuk, suni ipek kumaş artan parlaklık, boyalar için aşınma direnci, yumuşaklık vb için yapılır. Daraltma kumaşın kullanım sırasında daha sonraki çekme önlemek için yapılır. Eksiltme daha da işlem için kumaş sağlar. Cila giderilmesi parlaklık, görünüm, his hem de kumaş artırır.

Turlu Viskon Kumaş. Kumaş dokusal Süreçler. Dokusal işlemler örneğin sertlik, pürüzsüzlük, ağırlık ya da mukavemet gibi kumaşın dokusunu geliştirmek içindir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın