Giyim ve Ayakkabı Sektörü

Giyim ve Ayakkabı Sektörü

Giyim ve ayakkabı sektöründe kullanılan diğer malzemeler şunlardır: Deri (tabaklama ve boyama işlemleri kirletici ile, yanı sıra çiftçilik etkileri ve hayvan hakları konularında yoğun).T_RHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz PVC Zararlı çözücüler – yapıştırıcılar, örneğin kullanılan ve bazı su geçirmez kumaş, plastik kaplamalar sopa. ÇEVRE tekstil ETKİLERİ işler . bazı su geçirmez kumaş, plastik kaplama  PVC, yapıştırıcılar kullanılan zararlı maddeleri tek başına Boyama bir giysi üretiminde kullanılan suyun çoğu için hesap edebilirsiniz; sabitlenmemiş boya sonra sık sık giysiler dışarı yıkar ve sonunda olabilir arıtma tesisleri su onları kaldırmak için başarısız olarak, nehirler boyama.

Boya sabitleyici – genellikle ağır metaller – Ayrıca kanalizasyon sonuna kadar ve sonra nehirler. Bez genellikle dioksin-üreten klor bileşikleri kullanarak ağartılmıştır..30-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Ve neredeyse tüm polikoton (özellikle çarşaflar), artı tüm kolay ‘bakım’, ‘kırışmaz’, ‘kalıcı basın ‘pamuk, (aynı zamanda naylon aleve karşı korunması amacıyla kullanılır) toksik formaldehit ile tedavi edilir.

Giyim kullanılan hayvansal ürünler kürk, deri, ipek, yün ve. (Haşlama veya ölüm onlarca böceklerinin binlerce için gazlama ile elde edilen) içerir Deri-ücretsiz ayakkabı Vejetaryen Ayakkabı Online Store ve Yeşil Ayakkabı mevcuttur. Vejetaryen kimlik garantisi yok yeşil kimlik! -. Deri yerine poliüretan, naylon ve hatta PVC gibi sorunlu maddeleri içerebilir.  Dünya’nın sağlamak için yeterli doğal elyaf üretmek değil ki örneğin hesaplanmıştır.  Daha fazla bir şey, üretim saf miktarı bir sorundur yeni kıyafetler için gün talep. Bu verim sürekli değişime yönelik bir moda endüstrisi tarafından tahrik edilir – biz uygun değilse ve bizim benlik saygısı, sosyal ayakta ve hatta bizim iş güvenliği tehlikede olabilir. Yine de, bir kez değişen – bir başlangıç ​​için, moda önceki nesiller için şimdi daha az kuralcı olduğunu -. Ve bu değişiklikleri sürücüye yardımcı olmak için hazırız hayatının bir alan olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın