Tekstil Ve Giyim Sektörü

Tekstil Ve Giyim Sektörü

Büyüdükçe tekstil korumak için kullandığınız ilaçları, yaban hayatı zarar diğer ürünler kontamine ve yediğimiz gıda içine alabilirsiniz çevreyi ve insanları swome  HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizağlık çamaşır suyu ve renk tekstil zarar verebilir kullanılan kimyasallar.  Eski giysiler olduğunu biz. hızla doluyor düzenli depolama tesislerinde, kıymetli yer kaplar atmak tekstil makinelerinin çoğu gürültü, ses ve hava kirliliğine neden .

Aşırı kullanımı vb bitkiler, su gibi doğal kaynakların ekolojik dengeyi tüketir ya da rahatsız ediyor.  Tekstil ve giyim sektöründe çalışma koşulları alt-standart vardır. hayvanların sömürülmesi genellikle bir bütün olarak çevreye zarar yoğun tarım uygulamaları ile el ele gider.  Doğal lifler de, onların sorunları var: Pamuk dünyanın en yoğun bir üründür: Bu her yıl çok sayıda kişi yaralandı ve öldürmek. Ayrıca kendi yiyeceklerini yetiştirmek için yerel halk tarafından ihtiyaç duyulan çok olan tarım arazilerinin büyük bir kısmını, kaplıyo ve bazen de mekanik pamuk imanHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizhasat yardım için kullanılan kimyasal dökücüler, çevre ve insan sağlığı hem ücretli ekleyin.

Bu kimyasalların, tipik olarak bittikten sonra kumaş kalır ve giysilerin ömrü boyunca serbest bırakılır. Genetiği değiştirilmiş pamuk gelişimi başka bir düzeyde çevre sorunlarını ekler. Büyüyen pamuk dünyada kullanılan bütün böcek ilaçlarının yüzde 22,5 kullanır? Bir t-shirt için yeterli pamuk Büyüyen su 257 galon gerektirir. Bu, ağartma üzerine ve daha sonra elde edilen kumaş boyama ekosistemimizde akmaya toksinler oluşturur. Öncelikle, pamuk yetiştirilmesi gerekir, bu kirleten ve toprağı tüketmek kimyasal gübre ve tarım ilaçlarının büyük miktarda gerektirir hasat rağmen, pamuk sanayi hala ucuz işgücü büyük ölçüde bağlıdır. Ham pamuk daha sonra ortam üzerinde zararlı etkileri ile kimyasallar ve ağır metaller anlamı, boyanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın