Gömlek Kumaşı

Gömlek Kumaşı

Flanel: A sonbahar / kış favori en sık melanj kumaşlar dimi fırça veya fırçalanır, sıcak, bulanık kumaşlar. Onlar en düzenli % 100 pamuk yaparken, bazen ekledi sıcaklık için pamuklu kumaşlar ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz/ yün karışımı gelebilir. Genellikle kalın örgülerde yapılmış, bu soğuk hava için harika kesinlikle rahat kumaşlar.

Melanj kumaşlar genellikle belirli bir yumuşak yüzey ile çok ince ve çok yumuşak lüks kumaşlar. Bunlar, her iplik boyalı ve boyalı olmayan liflerin bir kombinasyonu olduğu bir yapı özel bir türüdür. Bu farklı renkli pamuk lifleri, bir tüylü, kasten tutarsız, biraz organik bir görünüm için birlikte dokunmaktadır.

Oxford Gömlek Kumaşı

Oxford Kumaş o biraz daha ağır iplik ve gevşek örgü kullanması dışında, oxford kesin olarak belirlemek için çok benzer. Bu biraz kaba bir dokuya sahiptir ancak çoğu kumaşlardan daha dayanıklıdır. gömlke kumaşı ...HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBir iplik iki iplik geçebilir simetrik bir sepet örgü. Başlangıçta spor için geliştirilmiş, bu yüzden en azından şık, ve (bazı çevrelerde) ofis veya resmi giyim için uygun sayılmaz. Oxford kumaş yakın oxford gömlek aşağı rahat düğmesi kullanılan oldukça popüler hale gelmiştir. Bu düz kurutucu buruşuk biraz yıpranmış olabilir.

Poplin

Poplin bizim kumaş açıklamalarında ikisi arasında ayırt etmek değil karar çuha çok benzer. Tüm pratik amaçlar için, iki eşit olabilir. Her ikisi de oldukça ince, pürüzsüz ve düz olacak bir düz örgü kumaş vardır. Bir poplin üzerinde parlaklık miktarı kumaştan kumaşa değişebilir. O dedi, teknik poplin simetrik bir yapıya sahip olurken. Poplin çözgü ve atkı farklı ağırlık iplikleri olabilir ki içinde çuha farklıdır. Bir poplin çözgü ve 60’larda 100’ler iki katını yani 100/2 × 60/1 (tek olabilir Örneğin,100/2 × 100/2 (çözgü ve atkı anlamına 100’ler iki katlı) olabilir ) atkıda kat.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın