Gömlek Kumaşı Poplin

Kumaşçı herhangi bir giysi içine yapılabilir, eldiven, gömlek, pantolon, bunun adı uluslararası yönetim müdürü kurşun malzemesini oluşturulan bir konsorsiyum, şirketin.--HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

“Biz tekstil içine sensörleri gömme, bu iki sanayi karıştırmak başardı şimdiye kadar ilk kez.”

Bir takan hakkında gömlek yakalama verileri ve bir etiket genellikle gider Discretely dikilmiş küçük bir pilli ünitesi sayesinde bilgi iletimi sensörler.

Veriler bir potansiyel fiziksel sorunlara bir zaman çizelgesi ve uyarılar insanların bir uygulama çizelgeleri onu. Kablosuz gerçek zamanlı olarak gönderilir

Uygulama  göre, önümüzdeki kalp krizi geliyor olsa bile takan yorgun veya stresli olup olmadığını göstermek, ya da olabilir.

“Sen oluyor bir duymak saldırı engel olamaz, ama kesinlikle önümüzdeki bu yer alarak, hatta gün o saat tespit, ya da olabilir verdiği demeçte.

“Ekibinin bir üyesi kapasitesinin üzerinde çalışan ve taze bir oyuncu koymak edildiğinde alanında, bir koç söyleyebilirdi.”

Malzeme büyük Fransız spor takımları yanı sıra sağlık sektöründe üyeleri ile işbirliği içinde geliştirilmiştir akıllı gömlek kumaşı ilk kez bir dijital sağlık zirvesinde yenilik için onurlandırıldı.-----HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

“Bu gerçekten bilim kurgu gibi görünüyor,” baş işletme görevlisi  yenilik için bir üst ödül sunduktan sonra alaycı bir şekilde dijital sağlık şirket, ödülü sponsor. Akıllı kumaş göre, endişe olmadan aklanıyor ve ütülenir.

“İki yıllık süre içinde, yıkayarak, pilleri şarj edecektir,” diye söz verdi.

Materyal daha sık kullanılan kumaş yaklaşık 30 yüzde 40 maliyet söyleniyordu.

Kumaş ticari ürünlerde bu yıl sonunda olması bekleniyor. “Bu, tıbbi veya spor ya, dünya çapında olacaktır,” Reveillon dedi. “Bizim önerisi herhangi bir kumaş içine, yakında, şimdi nano-sensörleri mikro sensörleri imbed etmektir.”

Malzemenin potansiyel kullanımları sadece analiz ve kullananlar hakkında öğrendiklerini tepki uygulamalar yapma yazılımı alim yaratıcılık ve yetenek ile sınırlı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın