Sentetik Polyester kumaş

Sentetik Polyester kumaş.  % 80 üzerinde üreten, imalat eğilim önemli bir değişiklik ilçesinde 450 tekstil üniteleri görülecektir. “İç piyasada sentetik için talep sürekli bir düşüş olmuştur.fabric Kadınlar giderek pamuk ve viskon (Georgette ve şifon) kumaş için tercih edilir polyester üretiminde% 15 azalma görüyoruz. Tekstil talep daldırma değişen moda trendleri ve yükselen orta sınıf özlemleri kaynaklanmaktadır. Tekstil üreticileri de genç kuşak pantolon ve batı giyim uzak sari ve hareket etmek düşüş bağlıyor. “Eğilim bir on yıl önce olmuştu daha rağbet fazla batı giyim ile değişen başladı. Olan eğilim 1976-1977 yılında başlamış polyester imalat, biz şimdi pamuklu elbise malzeme ve erkek takım elbise kumaşı yapma taşındı. Hindistan karşısında, biz o pahalı olsa bile daha fazla pamuk ve pamuk karışımlı kumaş, satın alma orta sınıf tüketiciler görüyoruz, “Sanayi müdürü orta sınıfın artan kazanç eşit bu eğilime katkıda olduğunu sözlerine ekledi . Şirket bir yüz bin metre bir gün üretmek için bir günlük kapasiteye sahip.

 

“İş kalmak için, sadece sentetik kumaştan imal tekstil üniteleri, şimdi pamuk ve viskon giysiler üretmek olabilir makine ekliyoruz. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBazıları da ev döşeme kumaş ve takım elbise kumaşı erkekler imalat taşındı,” dedi.

Önde gelen sentetik sari ve elbise malzeme marka yavaş diğer karışımları üretimi taşındı. “Biz iş başladığında 1999 yılında, biz Şimdi pamuk ve viskon arasındaki bölünmüş kapasitesinin kalanı ile% 60 oluşturmaktadır. Üretim polyester bazlı kumaş % 100 işleme edildi ve. Sentetik kumaş talep pahalı işlemeli giysilerin sadece baskılar istemiyor alt-orta sınıftan, değil. Ayrıca, bizim toplam üretimin% 5’ini, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri, gelen bir talep var” diye ilave edildi.

Ancak, markası  adı altında 10 perakende satış, şirket sadece olan ve fason üretim yapılır markaların dışında viskon ve pamuklu elbise malzeme satan şirket tarafından.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın