Havlu Kumaş Çadır Kumaşı

Ambalaj Kumaş – kumaş Ambalaj yaygın başka bir yerden bir yere ulaşım ise mal ve malzemeleri korumak için kullanılır. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz--.Genel olarak streç malzemeden yapılmış, bu kumaşlar gelmesini uzun süre şekillerini muhafaza.

Pintuck Kumaş – pile kumaşlar giysiler güzelleştirmek ya da süslemek için kullanılır. Bunlar çoğunlukla kadın bluz ve diğer giyim için kullanılır.

Kapitone Kumaş – Kapitone bir kumaş dolgu için kullanılır; Bu iki katmanlı kumaş ve rahat. Pamuk, ipek ve yün karışımları, polyester popüler seçeneklerdir.

Halılar – halılar ve halı imal etmek için kullanılan kumaşı doğal hem de sentetik liflerden iki yapılmıştır, kolayca temizlenebilir değil, aynı zamanda kolayca hareket edemez.

Goblen Kumaş – dokuma kumaş eski formudur biri, goblen kumaş seyirci büyülemek için çok renkli ve çok desenler mevcuttur.----HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Çadır Kumaş – Çadır kumaş genellikle güçlü ve dayanıklı malzemeden yapılmış hava bütün koşulları. Doğal kumaşlar daha güçlü yapmak için sentetik olanlar ile harmanlanır.

Havlu Kumaş – pamuktan, havlu emme kapasitesi, bu kapsamlı havlu, bornoz ve banyo önlük yapmak için kullanılan bir yeri vardır.

Şemsiye Kumaş – Güzel ve kullanışlı şemsiye onlar dayanıklı ve güçlü olarak kumaş, kanvas, keten yapılır. Aynı zamanda zararlı ışınlarından korur.

Döşemelik Kumaş -Döşemelik kumaş güzel ve göz önbelleğe alma desen ve tasarımlar içine dokunmaktadır. Bakımı kolay, onlar sert ve dayanıklı ve aynı zamanda toprak veya yok değil sadece.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın