Pamuklu Kumaş

Pamuk Yönetim Kurulu çağırır herhangi bir merak olduğunu bize çok tanıdık bir kumaş var . Kumaş” Biz pamuk ucuz ve hazır olmak için kullanılan konum, ----.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizama bu her zaman böyle değildi pamuklu kumaş dan ithal lüks bir ürün oldu. Ama bugün biz dishrags tıbbi pansuman için, giyim için ama şeyler her türlü için değil sadece bunu kullanabilirsiniz. Bu bizim günlük hayatımızın bir parçası kabul. Nitekim, pamuk dünyanın en yaygın olarak kullanılan bir kumaştır.

Hepimizin bildiği gibi, pamuk tam olarak bir bitki, bir çalı, gelen, ve Hindistan, Mısır ve Amerika Birleşik Devletleri’nin bazı bölgelerinde gibi tropik veya yarı tropik iklimlerde, iyi yetişir. Aslında, Amerika Birleşik Devletleri dünyada pamuk en büyük ihracatçısı. Pamuk ebegümeci aile içinde ve onun aile üyeleri ve ebegümeci gibi, oldukça çiçekleri vardır. Onlar tohum gitti Ama biz pamuk çiçekler hakkında daha fazla önemsiyorum. Tohum kafası, ya da pamuk koza, iplik haline döndü ve daha sonra dokuma veya örme kumaş haline edilebilir lifler üretir. Elyaf tipik olarak 2 inç 1/2 inç uzunluğunda, ama uzun lifler, 1 1/2 inç daha uzun olanlar, Mısır gibi yüksek kaliteli pamuk kumaşlar için en değerli olarak kabul edilir.

Pamuk bitkisi ile sorunlardan biri, zararlıların daha çekici olmasıdır. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizGeçmişte, bu zararlıları genellikle tarım ilaçları ile yönetilmektedir. Son zamanlarda, GDO (genetiği değiştirilmiş organizma) pamuk zararlıları ile mücadele için geliştirilmiştir. Her çok pamuk alanlarına uygulanır. Ama  bizim büyüyen maruz kalma ile ilgili pek çok insan daha pahalı ama daha güvenli ve sürdürülebilir organik olarak yetiştirilen pamuk ilgi haline gelmiştir.

Pamuk iyi boya sürer. Ama kimyasal boyalar alerji ile bazı pamuk kullananlar için bir sorun olabilir. Pamuk kirletir kirlenmiş atık su ile sonuçlanan ağartılmış ve boyalı gereken çünkü boyama işlemi, çevre üzerinde zor olabilir  girin. Biz her zaman sağ, beyaz olarak doğal pamuk düşündüm? Peki, bu pamuk yetiştiricileri bu özellik için seçmiş çıkıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın