Kot Kumaş

Ucuz Kot Kumaşı Ucuz Kumaş. Renkler ve moda akrilik alev geciktirici Onların geniş tasarımcıları malzemeler cazip hale yapımı için mükemmel bir hafif ağırlıklı kumaş türleri da, ancak nadiren bu kubbe çatılar gibi büyük yapılar için kullanılır, çok pahalıdır.stok kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

KUMAŞ ÖZELLIKLERI

Ürün test verileri neredeyse göreceli kaliteli İstanbul kumaş bir ölçü kurmak için tek yoldur. Birçok değişkenler kendi rekabet en bir veya daha fazla yönlerinden ucuz denim gelen bir kumaş üreticinin ürünü önemli ölçüde farklı hale getirebilir yapım parça kumaş alan sürecine giriyoruz. Test sonuçları tür farklılıkların en iyi göstergesi sağlar. Birçok tedarikçiler test etmek ve onların ürünlerini karakterize, ve rutin olarak parti kumaş alanlar dahil olmak üzere özellikleri hakkında bilgi vermek için önemli bir para ve zaman yatırım yaptık:

Çekme dayanımı verileri göreli gücü temel göstergesidir. Bu esas itibarı ile gerilmeye işlev mimari ucuz kumaş fiyatı için esaslı.

Yırtılma mukavemeti yerinde bir kumaş çeşitleri genellikle yırtılma bunu yaparsa. Çünkü önemli olan bu oluşur yerel gerilme konsantrasyon parça penye alanlar veya kalan ipliklerin üzerindeki baskıyı artırır bir iplik yetmezliği, yerel hasar sonuçları.

Yapışma mukavemeti koruyan temel hammadde ile kaplama ya da film laminattan arasındaki birleşme kuvvetinin bir ölçüsüdür. ölçer imal derleme kumaş satışı şeritleri birleştirilmesi için kaynak yapılmış eklem kuvvetini değerlendirmek için kullanışlıdır Stok Kumaş Alanlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın