İnterlok Alınır İnterlok Kumaş

İnterlok  kumaş nedir?

Ayrıca kilit jersey denilen bir kilitleme kumaş, diğer tür Jersey daha dayanıklı özel bir jarse kumaş tipidir. Fark, kumaşın ipliklerinin işleme sahiptir. Yani kilitleme kumaşlar 1dokuma, ama çalıştı değildir. Bu kumaş iplikleri birbirinin üzerine yerleştirilir değildir ancak birbirlerine özel bir şekilde bağlı olduğu anlamına gelir. İğne karşıt satır dönüşümlü olarak çalışan kilit kumaşların üretimi için gerekli olan bir örgü makinesi olarak adlandırılan fazladan bir dikiş makinesi, bulunmaktadır. Kilitleme kumaş genellikle yatak için kullanılır.

Kilit kumaş avantajları

İnterlok jersey çok daha dayanıklı ve tek jarse gibi karşılaştırılabilir malzemelerden daha esnektir. malzemenin dayanıklılığı iki kumaş katı, birbirine sabitlenmiş ve sonuç liflerden oluşan bir çift sayıdır olmasından kaynaklanır. Buna ek olarak, kilit forması diğer  daha yumuşak bir his vardır. Maddenin geniş kapasiteli kumaş yukarı pürüzlü veya bozuk engeller. Kilitleme kumaş şeklini ve yumuşak sonra bile tekrarlanan korumaları korur. Çift ​​sağ-dokuma teknolojisi ciltte pürüzsüz bir his sağlar ve rahat bir sıcaklık sağlar. Günlük kullanım için bu özellikleri kilitleme kumaş, çocuk giyim ve yatak takımları kullanılır.

(Organik) ve çoğunlukla üretilen ve GOTS esaslara uygun olarak sertifikalı organik pamuktan yapılmış parça Organik Jersey. Pürüzsüz ve konforlu Büyük yumuşak örme kumaşlar, 02giyim. Bu malzemeler, diğer şeyler arasında, dikiş giyim için uygun olan Gömlek, çocuk giyim, giysi, şapka veya eşarplar. İpucu: işlerken bir Jersey iğne kullanın.

Tek jersey:

Tek jarse sadece ters örgü görmek için bir yandan sadece sağ, diğer tarafta, iki farklı yanları vardır. Kesik kenarları yıpranır ancak, bu yüzden de açık kenarlı işlenebilir. Tek Jersey kenarlarından bükülme eğilimindedir. Elastan Jersey elastik ve boyutsal olarak stabil hale getirir.

İnterlok Jersey:

Kilit ön ve aynı arkasına bakın ve sağ örme zaman. Kumaş kenarları kıvırın eğilimi yoktur, bu yüzden elastik gerilebilir ama değil.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın