Mobilya Kumaşı Döşemelik Kumaş

Mobilya Kumaşı Döşemelik Kumaş

Kumaşlar bir odanın görünümünü tamamlamak. Bir oda mobilya ve dolu olabilir ve hala kumaş kullanmadan çıplak bakacağız. Sen yumuşak mobilya değiştirerek paçavra gelen zenginlikleri bir odanın göz atabilirsiniz.PICTURE 19 Odanın teması sadece mobilya kaplamaları değiştirerek, zengin için bohem değiştirilebilir.

Evde rahat ve dinlendirici ortam anahtarı kanepe, yatak örtüleri, perde ve tüller için seçilen döşeme tür olduğunu. Bu doğru kumaş kombinasyonu kullanarak doğru ortam ve istediğiniz görünümü elde etmek mümkün. Sadece eğlenceli için kullanılan bir oda narin kumaş olabilir ama çocuklar ve evcil hayvanlar tarafından kullanılan bir oda sağlam ve yıkanabilir kumaş ihtiyacı var. Ayrıca akılda oda alır güneş ışığı miktarını tutmak zorunda. Ayrıca, kişisel bir seçim, onun / cepler sahibi ve derinlik kişilik mükemmel bir kumaş seçiminde çok önemli faktörlerdir.

Kabaca, kumaş iki kategoriye ayrılır. Kumaşlar, doğal kaynaklardan veya sentetik kumaşlar elde edilir. Ancak, aynı zamanda çok popüler olan bir üçüncü kategori, karışım vardır. Terim anlaşılacağı gibi, doğal ve insan yapımı kumaş bir karışımıdır. Bu size doğal kumaş ve suni kumaş sağlamlık soluyabilirlik ve doku sunuyor. İplik örgü ayrıca kumaş sınıflandırır. Nedeniyle iplik kalitesi, örgüde varyasyon ve kumaş kaplama, uç ürünler birbirinden çok farklı görünebilir.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Mikro elyaf giyim ve döşemelik sektöründe şu anda çok popüler. Onların popülerlik güç ve dayanıklılık ve nem püskürtmek yetenekleri bağlanabilir. Mikro liflerin Tanınmış ailelerin ultra-süet ve suni deri vardır. Bunlar son derece dayanıklı yanı sıra lüks ve çok iyi gerçek süet ve deri taklit. Bu kumaşlar tekstil sektöründe devrim yarattı. Onlar herhangi bir tasarımcının ilk tercihi, onlar döşemelik, perde ve tüller, perdeliğe, ve panjur için ideal olan..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın