Kapitone Kumaş

Ben kapitone kumaşlar için alışveriş yaparken, ben cennette değilim. Benim için, kapitone heyecan verici bir parçası. ===HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizAma ben her zaman bu şekilde hissediyorum vermedi. Bir acemi olarak, ben tüm kumaşları eşit oluşturulur sanıyordum. Bu  üzerinde harika görünüyordu, ben bunu aldım.

Ben ilk defa benim “indirimli” kumaş yıkanıp sonra ben geri kalanı için bu kavramı koydu. Cevrimin sonunda, ben yıpranmış ve bükülmüş kumaşların bir yük vardı. Daima kaliteli kapitone kumaş satın: Bu deneyim bana çok değerli bir ders öğretti.

Yorgan Mağazaları. Onlar kaliteli kapitone kumaş uzmanlaşmak çünkü birçok kapitone mağazalarında alışveriş. Bu kumaşlar daha maliyetli olduğunu göreceksiniz. İnanın bana, onlar buna değersin. Sen ayrı düşecek bir yorgan içine zor işi koymak istemiyorum. Kaliteli kumaşlar seçerek zaman ve yeteneklerini Onur.

Yani, indirim ve zincir mağazalarında kaliteli kumaş nasıl seçerim? Bu makalenin amacı bu. Ben nasıl profesyoneller gibi kumaş incelemek için size göstermek için gidiyorum. Eğer sırlarını öğrenmek, tekrar ucuz kumaş satın almak asla.- HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz-

Eller aşağı, en quilters% 100 pamuklu kumaş kullanın. Pamuk gibi doğal liflerden yapılmış kumaşlar, demir ve yorgan dikmek kolaydır. Ayrıca harmanlanmış kumaşlar daha az mücadeleye. Muslin, patiska ve çuha pamuklu kumaş iyi örneklerdir.

Çoğu pamuklu kumaşlar 44 “/ 45” genişlikleri gelir. Her zaman emin olmak için etiketi kontrol edin. Eğer ihtiyacınız olacak ne kadar kapitone kumaş sergiyi yaparken aklınızda genişliğini tutun. Bunu yaparken, bakım talimatlarını, üreticinin adı ve baskı adını yazmak. Lütfen kumaş bir renk örneği ile bu bilgileri dosya. Eğer daha fazla kumaş satın almak gerekiyorsa bu bakın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın