Keçe Çanta Yapımı

Orada sadece gizem kadını çözülmeye, erkeklere yollar ile geliyor değil. Sen yürüyüşü, silah, doğasını belirlemek gözlerinin üzerinde , saç . İspanyol psikologlar başka bir yöntemi 7bulduk. Onlar ne kadar iddia çanta , bir kadın seçer ve ne kadar, bunu bir psikolojik portre yapabilirsiniz. Ayrıca, boyut, renk, çanta şekli sahibine hakkında çok şey söyleyebilir.

Bir sevgilisi büyük çantalar , tek fikirli, bazen sabırsız, iyi okumak, enerjik. Onlar harika karısı, sevecen bir anne ve ihmal kendimi zarar vermedi. Sevgi, işten, çalışma derhal iade sunuyor. Büyük bir çanta ile bir kadın asla her şeyi konfor ve sadelik tercih hayat koşulları zorlaştırıyor.

Küçük çanta ile Bayanlar keskin zekâ ve muhakeme özgünlük farklılık, onlar her zaman hayattan ne istediğimi biliyorum. Onun görünümü ve büyüleyici düşüncelerinden titiz bakım erkeklere çekici bir minyatür çanta ile bir kadın yapar.

Çantalar sıkı formu seçilen kadınların aktif ve pratik. Elbise Onların tarzı – zarif klasik. Bir çanta onu değer bilir ve onun kişiye dikkat sevmez.

3Çanta tuhaf tasarım seçilen doğa, cesur girişimci ve yaratıcı. İnsanlar iç barış zenginlik ve mizah duygusu üzerinde takdir de muhafazakârlığı tahammül. Dışarıdan, kendine yeterli ve kararlı, çok savunmasız içinde: eleştirilere duyarlı ve sert kavga almak.

Bu bayan pek arkadaş ve tanıdıklar bir konuşkan, geniş daire, o yakın insanları tercih ediyor. Arkadaşlar ve yaşam ortağı dikkatle okuyan izlemekte ve henüz seçim doğruluğu ikna olmayan, uzun seçer – uzakta tutun.

Çanta parlak, kontrast renkler aktif, cesur kişiliği seçilen. Onların sloganı ise: “Biz max hayattan zevk gerekir!”. Ancak, aşırı duygusallık çoğu zaman skandallar ya da depresyon getirmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın