Keçeden Çanta Yapımı

Bu küçük çanta keçe yapmak ve nasıl bir karşı sorunsuz keçeli öğeleri yapmak öğrenmek için yeni başlayanlar için iyi bir proje. Herhangi bir yeni zanaat ile ilk parçası biraz titrek 3olabilir çünkü ilk girişimi, nasıl çıkıyor hakkında çok fazla endişe etmeyin, ama bunu sadece bir gitmek var ve eğlenin, keçe yapmada hakkında çok şey öğreneceksiniz!

Malzeme ve ekipmanları gerekli:

Ana renk 100g merinos yünü üst – seçtiğiniz!

Dekorasyon için aksan renkleri merinos yünü Birkaç tutam – isteğe bağlı

Küçük kabarcık, kabarcık şal yaklaşık 70cm x 70cm 2 adet

Küçük balonun 1 adet, kabarcık şal yaklaşık 20cm x 20cm

Tutu net yaklaşık 60cm x 60cm 2 adet

6İnce plastik parça, 27cm x 34cm – laminat zemin örtü iyi olmakla birlikte, herhangi bir yumuşak plastik bir (torba oluşturmak için kullanılan şablon) karşı yapmak için kullanılabilir

Bambu mat haddeleme – 61cms geniş – biz ucuz pencere panjur kullanın parçaları kaldırıldı ile

Delikli Temiz, plastik 1 litre süt kabı kapağı yumrukladı

Sabun Bar – zeytinyağı sabunu iyi, ancak herhangi bir sabun yapacak

Eski bir havlu

Önce sen, senin yün hazırlamak direnmek ve sabun çözümü gerekir başlar:

Merinos üst liflerinin bir çok gevşek halat gibi görünüyor. Iki kolay kullanımlı uzunlukları yapmak, boyuna, uzun ardından 90cms hakkında bir parça koparmak orta aşağı bölünmüş.

Sonunda bir uzunluk 10-12cms tutun ve diğer elinizle, yün bir tutam koparmak için, kavrama parmaklarınızın ve avuç arasında uzunluğu sonu, sonra yavaşça çekin – Eğer çok sert çekin eğer yün direnecektir sen.

Bu çanta yün elyafların 8 kat (4 karşı her iki tarafında) yapılmış olup her bir katman yün yaklaşık 12.5 gram kullanmalıdır.

O felted ne zaman Merinos yünü yaklaşık% 30 küçülecek, ancak büzülme tam miktarı birçok faktöre bağlıdır.

çanta bitmiş boyutu yaklaşık 19cm genişliğinde 24cm yüksek ile olacaktır.

1Bir ‘karşı’ birlikte keçeleştirilmesi gelen yün iki kat önler ve bu size sadece yün lifleri izin vererek, 3D şekiller yapma yeteneğini karşı kenarları etrafında bir araya hissettim veren şeydir.

Yapmak için bu çanta için direnmeye: plastik 27cm x 34cm boyutlarında bir dikdörtgen kesin, daha sonra köşeleri yuvarlak aşağıdaki ilk fotoğrafta görüldüğü gibi. Üzerinde hissetti keskin köşeler zordur.

Bunu daha kolay ilk kağıt şablonu kesmek için bulabilirsiniz. Eğer kağıt açılmak zaman yarısında kağıt parçası katlama ve kesme önce sadece bir tarafı çizerek, aynı tarafları alacak.

7Bir sabun çözüm yapmak için: Temiz, plastik, 1 litre süt kabını alın ve bir çalkalayıcı yapmak için kapakta delikler. 2 yuvarlak olsun plastik kap içine koyun ve rendelenmiş sabun çözmek için çok sıcak su bir kaç sıvı ons eklemek için sabun rendeleyin, daha sonra iki-üçte ılık su ile doldurunuz.

Çanta yapmak için nasıl, adım-adım

. 1 ve üzerinde eski bir havlu koyun – suyu tahammül biri – Uygun çalışma yüzeyi seçin. 70cm x 70cm kabarcık- bir parça koyun, havlu, daha sonra plastik kabarcık ortasında karşı koymak, yukarı kabarcıklar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın