Örgü Mutfak Havlusu

Bir elbise şeklinde Havlu Askısı.

1Yaklaşık Süresi: 1,0-1,5 saatlik

Malzemeleri:

Mutfak havlusu (Dolar ağacından veya?)

4 katlı iplik, iki renk veya daha fazla

boyutu 5.5 mm kanca

Son renk iğne ve iplik eşleştirme

bir düğme

Talimatlar:

Zincir 27, bir daire olarak katılmak. Zincir 3 ve dönüş.

2Satır 1: 54 civarında bir toplam, dikiş her 2 çift Kroşe olun. İlk zinciri 3 ve sonraki satır için zincirin 3’ten 3. zincirinde dikiş Kayma.

Satır 2: dikiş arkasında çalışan, etrafında başka 54 ilmek her 1 çift kroşe olun. Kuyruk, bu renk ve işten kırın.

Satır 3: Yeni renk, zincirin 3 ile aynı dikiş 1 çift kroşe, zincir 1 yapmak 1 küme aynı dikiş 2 daha fazla çift Kroşe yapmak. Her küme arasındaki 3 dikiş atlama, etrafında devam edin. Tekrar başında katılmak zaman 14 setleri olmalıdır.

Satır 4: Her tarafta 7 kümeleri gösteren bir yarım daire olarak aşağı yaptığımız işi, Lay. Her iki taraftan 3 orta zinciri 2 bölümde yine ilk rengi, ya da başka bir renk, katılın. Son satır olarak kümelerin aynı tür yapmak, ancak üç kümeleri yapmak ve dördüncü yaptığınızda, sonra ihtiyacınız olacak “düz” etkisi güvence, ön ve arka kümeler hem aracılığıyla kanca çalıştırın.

Arka başka 3 kümeleri yapın, sonra 8. küme ilk olarak yine aynı küme aracılığıyla kanca çalıştırmak olacaktır.

3Bu yapıldıktan sonra, tekrar bu adım hakkında endişelenmenize gerek olmayacaktır.

Satır 5: 8 toplam her birinin etrafında bir küme yaparak, eski satır tekrarlayın.

Satır 6: Eski satır tekrarlayın, ancak bu bir, Elbisesini bir yetenek vererek, küme ve her tarafı arasında bir zincirin 2 her tarafında 3 çift Kroşe yapmak.

Satır 7: Tekrar satır 6.

Satır 8: alternatif renk veya başka bir renk ekleme ve birleştirme ve kuyruk çalışan, eski satır kenarında tek tığ işi yapmak.

Yarım havlu önünde, arkasında diğer iki 1/4 yıllardan doğru gösterir, böylece havlu katlayın. Elbise etek için havlu diker.

Yaka, orijinal renk iplik ve zincir 18, daha sonra, kanca 3. zinciri üzerinde bir çift kroşe yapmak bir ve zincir bir (düğme deliği) atlamak ve yaka tabanına bir çift kroşe ile bitirmek katılmak. Koparak ve kuyrukları kravat. Ön havlu askısı ve düğmenin üzerine döngü bir düğme dikmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın