Yün Kumaş Keten Kumaş

Yün Kumaş Keten Kumaş

Yün zamanlarda çok popüler bir kumaş vardı; Aslında, ekonominin çok yün ticareti etrafında dönüyordu. Bir köylü ya da bir tüccarın karısı gardırop yün giysiler büyük ölçüde oluşmuştur. KUMAŞ SECİMİ ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz16. yüzyılın insanlar tarafından giyilen yünlü tekstil kalitesi ve çeşitliliği ile eşit ya da bugün sahip yün kumaşlar daha iyi, yeterince şaşırtıcı oldu. Yün ve ince, şeffaf örtünmeyi, ağır mont-ağırlık kumaşları, desenli ve hatta saten ve kadife örgü kullanılmıştır. Bu önlük, çiftli, hortum, hortumlar, şapkalar, pelerinler, mont, peçe, çorap, tunikler, haline getirilmiştir liste uzayıp gidiyor.

Bir köylü, işçi, tüccar, hatta daha az soylular için bir  otantik bir kıyafet yapmak istiyorsanız, yün en iyi seçimdir. Oldukça pahalı olan, gerçek yün kullanın, ya da bir “yün kumaş, genellikle yün / akrilik karışımı kullanabilirsiniz. Bir sözcük uyarı – Eğer ucuz yün / akrilik kumaş kullanmak ve sık sık giysiler varsa, lif küçük toplar yerine kazak göründükleri olduğu gibi, yün yüzeyinde görünür.

Düz renk yünler otantik giysi için güvenli bahis vardır. Onlar kumaşa dokuma yerine basılı eğer bazı çizgili ya da çok renkli yün kumaşlar, hem de izin verilebilir. Ben her zamanki İskoç elbise dışında, ekose yün kadar belgelerine örgüleri görmedim. takim elbise  ....HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBöyle gibi modern dokuma desenleri, doğru dışarı vardır.

Keten Kumaş

Giyim bu öğeler için kullanılan keten biz bile örgü ile ince bir keten “mendil keten” Bu gün, dediğimiz olur. Tabii ki, sınıfın her zamanki kural geçerlidir: Bir köylünün önlük kesinlikle bir soylu kadın daha bir kaba kumaştan yapılmış olacaktır. gömlekler, yanı sıra  gibi dış giyim, daha kalın bir dokuma olan bir ağır keten yapılabilir. Keten de giysi astarları için kullanılan baş kumaşların biriydi. İpek, saten ve kadife hatta üst sınıf giysiler genellikle çizgili veya keten edildi.

Keten burada yerel kumaş mağazalarında en azından bulmak zor olabilir. Kanada ve Batılı devletlerin Arkadaşlar kendi yerel kumaş mağazalarında kolaylıkla temin edilebilir ve ucuz olduğunu belirtmiştik. Bulmak veya ince keten yerine pamuk, göze, sen pamuklu kumaş sağ tür bulabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın