Konfeksiyon Firmaları

Konfeksiyon Firmaları boya bitmiş giysiler renk eklemek için kullanılan özel boya olduğunu. Orada bir kaç avantajı ham kumaş veya bireysel parçaları ölüyor aksine bitmiş giysiler fab......HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizrenklendirmek için bu boya kullanarak ve boyama ve kumaş terbiye sunan birçok şirket bu amaç için özel bir bölünme var. İnsanlar da eski giysiler canlandırmak için evde boya kullanabilir, ya da daha uygun bir ya da arzu gölge bir konfeksiyon firması giysinin rengini değiştirmek için.

Hazır giyim sektöründe, giysi boyama genellikle boyama son derece esnek ve kullanışlı türü olarak lanse edilir. Giysi boya ile, bir şirket bir ve 1000 (veya daha fazla) giysiler arasında herhangi boyama, konfeksiyon firması bir toplu rengini özelleştirebilirsiniz. Bu süreç belirli etkinlikler için özel giysiler oluşturmak için, ve de özellikle renk ve stilleri için taleplerine yanıt vermek için stok oluşturmak için de kullanılabilir. “Sadece zaman boyamada,” bazen denir olarak, şirketlerin sezon sonunda istenmeyen giysi fazlalığı ile bitmiyor sağlamak, envanteri yönetmek için kullanılabilir.

Bir bütün bitmiş konfeksiyon firmaları giyim eşyası bir boya banyosuna batırılmış ve işlenmiş edildiği giysi boyama, aksine olarak, giysi monte edilmiş ya da kumaşın bütün asma boyanmaktadır önce bazı üreticiler kumaş parçaları kesilmiş boyanmaktadır ki, parça boyama kullanımı gerektiği gibi ve sonra kesilir.scarves iHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Bu tekniğin dezavantajı renk sevilmeyen olmaktadır eğer, üretici yanlış renk giysileri ile sıkışmış olacak ve bunları satmak mümkün olabilir olmasıdır.

Perakende satış için konfeksiyon firmaları tasarlanmış yeni giysiler üzerinde kullanılan ek olarak, giysi ayrıca kullanılan boya giysi uygulanabilir. Bazı şirketler eski giysiler için kendi restorasyon hizmetlerinin bir parçası olarak boyalar sunuyoruz; başlangıçta kullanılana benzer bir renk ile bir giysi yeniden boya olabilir, ya da radikal rengini değiştirebilir. Boya da lekeleri örtmek ve yeniden kullanılabilir, böylece bir donanma boyanır bir boz ceket durumunda olduğu gibi, soluk noktalar olabilir.

Perakendeciler için, giysi boya esnek envanter oluşturmaya ek olarak bir başka avantaj taşır: giysi-boyanmış mallar da vardır. Bu tüketicilerin mağazada üzerinde denenmiş, yıkanır ve kurutulur zaman giysiler küçültmek değil çünkü döner talepleri büyük ölçüde azalır zaman giysi uyacak nasıl bilmek anlamına gelir.

konfeksiyon sanayi,konfeksiyon ürünleri,konfeksiyon sektörü,tekstil firmaları,konfeksiyon iş ilanları,giyim firmaları,konfeksiyon atölyeleri,konfeksiyon makinaları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın