Pamuk Kumaş Özellikleri

Dış etkenlerden vücudu korumak ve benzersiz tarzı vurgulamak – Her şeyden önce, giysi iki işlevi yerine getirmelidir. Tarzı seçimi kesinlikle bireysel Ve eğer, giyim için en iyi kumaş seçiminde soru ve onların fayda veya zarar açık kalır. Hangisi daha iyi: Doğal veya sentetik kumaş? Genel olarak, doğal doku ve alerji dokunsal neden olmadığı göz önüne alındığında … kimyasal petrol, doğal gaz, hamurun elde edilen 2HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43liflerden oluşan bitkisel ya da hayvansal kökenli ya da sentetik liflerden yapılmış doğal kumaşlar bölünmüştür antifungal, antiseptik ve termostatik daha iyi bir doğal kumaşlar olduğu kabul edilebilir var. Ancak, uzun süreli kullanım ve yıkama için bazı kötüleyen özellikleri, doğal kumaşlar bulundu – hatta bazen hızlı bir şekilde kurur ve onların şeklini kaybetmek uzun bir süre için “otur”, çok buruşuk vardır. Buna karşılık, doğal kumaşlar, sentetik kesinlikle onların şeklini kaybeder ve şekilde büyük görünmüyor, uzun süre çökmek yok. Modern sentetik kumaşlar iyi “nefes” özellikleri (benzer, yani nefes doğal kumaşlar) var. Bugün için sentetik kumaşlar tek dezavantajı – onların “himichnost” (yani, kökeni)

Doğal kumaşlar nelerdir.

Doğal kumaşlar yün, ipek, pamuk ve keten vardır. Yünden yapılmış giyim higroskopik ve dayanıklılık farklıdır ve iyi düzenleyiciler ve vücuda hoş sahiptir. Yün kişinin giysileri konforlu ve rahat hissediyor. Ama bile yün hassas kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olabilir ve bu nedenle gardırop seçimi iyice ele alınmalıdır ceket, pantolon, kısa elbiseler ve ceketler – çapında yününden yapılan giyim eşyaları seçimi ve soğuk sezonunda özellikle önemlidir. Pamuk ürünleri, dayanıklı higroskopik ve günlük giyim için idealdir. Pamuk giyim sıcak değil, ama narin veya el yıkama gerektirmez. İpek, mükemmel sentetik kumaşlar, dayanıklılık ve deri ısısını düzenlemek için yeteneği ile karşılaştırılabilir (soğuk eğer – sıcak, ama sıcak ise – yeniler). İpek, ikinci bir deri gibi, yavaşça sarar ve ısı, rüzgar ya da soğuk olarak insan vücudu korur, ve diğerleri negatif enerjiden. İpek alerjik reaksiyonlara neden ve hatta en “ateşli” alerji için uygun değildir. Len, doğal ve fiziksel konfor bir atmosfer yaratır. Len biraz kirli, mükemmel higroskopikliği ve boyutsal stabiliteye sahiptir. sentetik liflerin küçük bir miktarının ilave edilmesi, tamamen bu sorunu çözer rağmen keten ürünlerin tek dezavantajı, güçlü kırışıklıklar olup.

Sentetik kumaşlar nelerdir.

1 HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43 Sentetik kumaşlar listesi deneysel kimyagerler viskon, microfiber, naylon, akrilik sorumlu çalışmalarına çok geniş ve sürekli güncellenen sayesinde … Viskon nefes alma ve higroskopiklik, şaşırtıcı tüketicilerin kırışıklık direnci ve pratiklik gibi doğal kumaşlar gibi özelliklere sahip, selüloz elde. Plaj yaz yensiz ve hafif viskoz, modern moda tutkunları gardırop süslemeleri ve çok uzun bir süre sürecek elbiseler. Akrilik ve yün gibi görünüyor, ama nefes yeterli değil ve yıkamadan sonra kötü şekli tutar. Mikro iç ve spor üretiminde x / b elyafların özelliklerini geliştirmek için kullanılır. Ne seçilir? En iyi doğal kumaşlar seçin, ancak sentetik liflerin küçük bir yüzdesi, sadece ürünün performansını artırmak ve giyim ömrünü uzatmak. Bu nedenle, kombine doku (oluşan hem doğal ve sentetik lifler) çünkü sentetik malzemeler (mukavemet, kırışıklık direnci, iddiasız bakım) pratik özellikleri ile desteklenmiş doğal malzemelerin temel özellikleri (çevre dostu, hoş bir dokunma hissi ve güvenlik), mükemmel birleşiminden talep görmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın