Kot Pantolon Kesimleri

Kot Pantolon Kesimleri. Böylece ne outlet mağazası bulmak bir yüksek son perakendeci aşırı, ama çıkış için yapılmış oldukça düşük kaliteli ürün değildir. Ondan aşağı işaretlenir perakende satış fiyatı bir gerçek fiyat, şirketin satış ekibi tarafından yaratılan değerin yerine bir yanılsama değildi.

Eğer adil bir fiyata bir katı kaliteli giysi yapar ve bu boyut olarak indirimde bir kumaş alanlar marka ile gitmek isteyen varsa. Öte yandan  kot kumaş fiyatı sadece bir kısmını büyük buldum tasarımcı parçası maliyeti.

Kot Pantolon Kesimleri.  Burada anahtar kalitesini spot mümkün ediliyor. Adam bir pazarlık arayanlar için, sen kumaş, uyum, stil ve inşaat anlamak zorunda – birçok marka için onlar nasıl tek yoludur.denim kumaş çeşitleri HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Kot Pantolon Kesimleri. Daha yüksek bir fiyat etiketi otomatik olarak daha iyi bir giysi anlamına gelmez. Ama kötü yapılmış ucuz giyim sadece ucuz kumaş.  Eğer her sezon değiştirmek zorunda erkek giysisi iyi bir anlaşma olmadı.

Kot Pantolon Kesimleri.  Eğer giyim için ödeme maliyeti genellikle yukarıdaki faktörlerin çeşitli derecelerde bir karışımını temsil etmektedir. Yapabileceğiniz en iyi bir adam kendini eğitmek için bakmak ve onun müşterilerine yardımcı umurunda bir giyim tüccar ile çalışmak için ne temelleri gibi. Bu ve zaman paranın değerinde% 95 alırsınız. Ve bu son% 5? Bu döner için var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın