Kot Kumaş Özelliği

Bu ışık giyim biri ve hepsi aynı isterdim ki başka tür malzemenin orada olması beklenmemektedir.1 Evrensel denim doku kesinlikle kimseyi giymek mümkün olan ürünler oluşturmanıza olanak sağlar. Ve şimdi şeyler kez kesinlikle kot iş elbiseleri olduğunu inanamıyorum.

Tarih

Eğer kot karakteristik kabul edilecektir önce, oluşun tarihini incelemek için. Bu dokunun tarihi yıl geçirdiğinden değildir. Parti Kumaş Alanlar.

Onun görünüm kot denim borçludur. 1850 yılında, Levi Strauss bu malzemeden yapılmış giysiler çalışan bir terzilik şirketi açtı. Bir süre sonra o, modern kot prototip haline dayanıklı kanvas kumaş pantolon oluşturulması, düşünmeye başladı. Tarih No Ona giyim, kot adını veren ve sadece geçen yüzyılın 30’lu tanındı.

Yaygın denim kovboy western gelişine oldu. Değişmeyen cesur kovboy pantolon önce çalışma bornoz kabul edildi. O zamandan beri, kot her zaman acımasız bir adamın görünümü ile sembolize.

Avrupa fethetti 20. yüzyılın başlarında ince denim olarak. Popüler bir maddenin adı İtalya’da ortaya çıktı.2

Tasarımcı kot dekor birçok türlerini içerir. Bu, bir jakar desen kitabeler içeren sindirilmiş etkisi kaotik gösteriş yapabilirsiniz.

Jean – sadece ucuz denim, bir tür. Onun popüler ve pahalı prototip tüm özellikleri madde yoğunluğu, yumuşaklık ve dayanıklılığı korur. Pamuk ipliği içerir.

Denim malzemenin birçok çeşidi vardır. Aralarında karakteristik etek yok olanlar var, onların yüzeyi pürüzsüz olduğunu. Bu kumaşlar dikiş elbise, yağmurluklar, perdeler kullanılır. Parlak, sıradışı, hepsi dünyanın en fethetti – Son yıllarda, en popüler kot şeyler, örneğin, bir çiçek, bir desen ile vardır.

Üretim

Kot yapma süreci çok zaman tüketen bıraktı. Bu sol ve yukarı bu iplik büküm geleneksel farklıdır. Dokumanın bu yöntem tarafından alınan malzemenin adı.

Yapı pamuklu denim malzeme içerir. Boyalı iplik – maddenin temelidir. Ördekler boyasız lif içerir. Bu nedenle, kumaş, iç ve dış yüzeyi, farklı bir renk.3

Düzensiz pamuklu kumaş üretiminde kullanılan, ve sıradışı yatay ve dikey çizgiler kumaşın dokuma paterni. “Çiçek” konuyu almak için, kullanılan boyama.

Kot tarihi mavi şeyler ile başlar. Klasik denim ürünleri renk “indigo” var. Şimdi herhangi bir renk kot satın alabilirsiniz – Bir modern üretim mavi rengin sadece madde ile sınırlı değildir.

Pamuk kot oluşan gerilmemelidir . Bu sırtlar şeklinde yüzey üzerinde farklı bir modeli vardır. Bu nedenle, hatta bir çiçek konuda farklı bir doku olması.

Eğer pamuk selüloz çok biliyorum. Eğer denim malzemenin bir parça ateşe Ve eğer, o kağıt yanan bir koku yayacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın