Kot Nasıl Ütülenir

Aşama 1

1Su ile temiz bir sprey şişesi doldurun. Su ile denim buruşmuş alanları sis ve kumaştan 2 inç hakkında bir darbe kurutma tutun ve kırışıklıklar gitmiş kadar düşük ısı uygulayın. Eğer kumaş üzerine darbe kurutma geçerken elinizle kırışıklıkları yumuşatır.

Aşama 2

Ilık su bir bardak ve 1 çay kaşığı karıştırın. Temiz bir sprey şişesinin içine yumuşatıcı. Buruşuk denim kumaş alanlar üzerine ve elinizle kırışıklıkları düzeltmek. Bir ev yapımı kumaş gevşetici karışımı.

Aşama 3

Nemli bir bez ile kurutma kırışmış ucuz denim giysi yerleştirin. Kırışıklıkları kaldırmak için orta ateşte 20 dakika öğeleri kurulayın.

Aşama 4

HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43Bir askı üzerinde giysi koy – pantolon veya etek için bir kelepçe askı ve gömlek veya ceket bir gömlek askı kullanın – ve banyo öğeyi asmak. Sıcak su duş açın ve banyo kapısını kapatın. Buhar kırışıklıkları düzeltmek için izin en az 15 dakika boyunca banyo giysiyi bırakın.

Aşama 5

Mümkün olduğunca kumaş dışarı yumuşatma, yere düz kot giysi yatırın. Denim buruşmuş alanların üzerine giysinin üstüne nemli bir banyo havlusu yerleştirin ve bastırın. Kırışıklıkları düzeltmek için nemli bir havlu üzerine elinizi.

Aşama 6

Su ile su ısıtıcısı doldurun ve bir raddeye getirmek. Buharı kumaş vurun yani yaklaşık 8 santim su ısıtıcısı ağzının üstünde denim buruşuk alanlarını tutun. Kırışıklıkları serbest yardımcı buhar uygulandıktan sonra elinizle kumaş. Bu yöntem, denim ışık kırışıklıkları kaldırmak için en iyi çalışır.

Aşama 7

Orta ateşte bir saç Düzleştirici ısıtın. Saç düzleştirici olarak denim buruşuk parçaları yerleştirin ve aşağı kelepçe. Eğer malzemeyi yakmak yok bu yüzden sadece bir kaç saniye için kumaş bir parçası Düzleştirici bırakın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın