Moda Çantalar Modern Bayan Çanta

Çanta, Rönesans giysiler tuttu. 1670 yılında, erkek moda yıllardır çanta ile ayrıldı cepleri ve erkeklerle pantolonu içermektedir. Ama cebinde konulmuştur para çanta örme için 1kullanılan. XVIII yüzyılda kadınların gizli cepler yan dikişler etek içine dikili. XIX yüzyıla kadar rokoko dönemi ile başlayarak, kadınlar süslü, işlemeli örgü veya dokuma çanta, poşetler giydi. Bu çanta oluşturmak için kullanılan farklı kumaş ile yan çeşitli renklerde yan zaten vardır. zengin bayan karmaşık, ve parlak oa kese-çanta dekore. XIX yüzyıl moda silueti başında bu kadar radikal eteği altında çantasını gizlemek veya gizli cebinde çeşit nedeniyle hatların 2sofistike ve zerafet imkansız olduğunu kullanmak için değiştirdi. Ve çanta kamu ekranda bıraktı. .

Sonra (yandan asıldı uzun ipek kordon üzerine işlemeli bir kese gibi çanta) adlandırılan Rönesans çanta muhtemelen XX yüzyılın başında denir, ne zaman moda uzun, durdurma dizlerde altında dar etekler – Bu modellerin cepler genellikle Resim ve bu nedenle torba boyutu artmaya başladı değildi. Uzun bir kayış veya kayış-zincir üzerinde büyük çantalar her 3moda tutkunları dolap ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Yakında orada artık çuval benzeyen, sert çanta ve modern çanta prototipi oldu.

 Trendler Moda Çanta üzerindeki giyim başka öğeler gibi hızla değişen. Onlar büyük ve küçük, çeşitli geometrik şekiller, renkler ve malzemelerin çeşitli oluşturulan vardı. Giderek çanta söylemek çok olan karakteri “uygulamalı”. Örneğin, son yıllarda modern kız giderek kendi dizüstü bilgisayarlar satın vardır. Döşeme altın, deri – moda endüstrisi talebini 4ortaya çıkan hızlı yanıt ve İngiliz tasarımcılar son zamanlarda kadınların notebook çantaları bir koleksiyon sundu. Mobile: Çantalar fonksiyonel çok şık ve aynı zamanda vardı, fermuarlar ve ile ek düzine cepleri içeren her hangi bir çalar, ekstra pil, bugün birçok iş kadınları yapamaz hangi olmadan telefon kablosu ve her şey. Bu çanta değil! Ancak, şimdi moda. Dolapları bulunan, sanki Çanta, anne ya da büyükanneleri, modern bayanlar elinde harika görünüyorsun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın