Kumaş Dokuma Firmaları

Kumaş Dokuma Firmaları. Çeşitli yapıların içine örme pamuk ipliği yüzyıllar sonra, kumaş ve konfeksiyon büzülme yüksek düzeyde birçok insan için bir muamma. Örme kumaş firmaları. Bununla birlikte, modern ve dolayısıyla büzülmeye bağlı olarak bir pamuk dokuma kumaşın performans özellikleri herhangi bir diğer matematiksel model olarak ya da fiziksel temel ve tahmin gibidir.

                                                                         Örme kumaş firmaları. Aslında, tekstil boyahane süreçleri ve tüketici aklama yoluyla işlenmiş bir örgü yapısı, üretim ve kullanım sırasında boyutları ve performans için ölçülebilir herhangi bir diğer mühendislik yapı veya malzemede farklı değildir şimdi bitirme, tam olarak anlamak için pamuklu örme kumaşların üreticisi veya kullanıcı izin ve boyama yoluyla iplik ve örgü makinesinin seçim pamuklu örme kumaş kontrol edecek sistemi (program), ve konfeksiyon işleme geliştirmiştir. Örme kumaş firmaları. Mühendislik pamuklu örme kumaşların Bu sistematik yaklaşım ıslak işlendikten tamamen rahat kumaş ve örme inşaat parametreler arasındaki temel ilişkiler

                        Kumaş Dokuma Firmaları. Örgü Programının amacı, daha iyi anlamak ve böylece pamuklu örme kumaşların çekme özelliklerini kontrol etmektir. Örme kumaş firmaları. Farklı ağırlık ve genişlikleri (özünde, farklı ders ve kare alanı başına sayım) üretilir. Neden pamuk dokuma kumaşlar, farklı düzeylerde küçültmek mi? Bu farklılıklar nedeniyle, sadece örgü değişkenlerin neden ya da boyama, apre ve konfeksiyon üretim gevşeme düzeyinde bir etkisi var mı?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın