Toptan Likralı Süprem Fiyatı

Toptan Likralı Süprem Fiyatı. Pamuklu örme kumaş üreticisi veya kullanıcı (ağırlık, genişlik ve büzülme gibi) kumaşların boyutlarına ilişkin olarak veri büyük miktarda birikir. Viskon Kumaş Fiyatı Son olarak, eğer, bu bir fiziksel tanımlayıcı olarak hizmet veren daha başka bir değer var mı? Bu sunum örme kumaş performans tahmin ve bu kumaşlardan toplanan deneysel verilere anlaşılabilir gösterecektir.

                               Toptan Likralı Süprem Fiyatı. Ayrıca, bir bilgisayar programı her ürün hattı düşük büzülme ile müşterilerinin istenen kesme ve dikiş ağırlıkları ve genişlikleri elde etmek için tasarlanmış olması sağlayacak her imalat tesisinde geliştirilebilir. Viskon Kumaş Fiyatı. Bu program sadece iplik ve örme kurulumları, aynı zamanda bu tesiste kullanılan ıslak işleme teknikleri dayalı olmayacak.

Toptan Likralı Süprem Fiyatı. Tabii ki, bir ürün geliştirmek için en kritik hususlar örgü makinesinde inşaat değişkenler ve Boyahane’de uygulanan işlem uzunluğu gerilimler bulunmaktadır. Bu çalışmada, inşaat, iplik, makine, ve yüzey üzerinde 400 farklı kombinasyon toplam değerlendirildi. süprem kumaş 0536 336 43 43Çalışılan temel yapılar süprem, interlok, tek pike ve 1×1 kaburga vardı. Viskon Kumaş Fiyatı. Ayrıca, 5000 kumaş testleri yapılmıştır ve 20.000 üzerinde veri noktaları kumaşlar üzerinde ölçüldü. Değerlendirmeler ve boyama ve terbiye boyunca her ayrı işlem aşamasından sonra yapıldı. Bütün bu veriler analiz, işleme yapısını ilgilidir Faktörler” vermiştir. Toptan Likralı Süprem Fiyatı. Bu faktörler kumaş performans tahminleri için temel oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın