Kumaşların Uygulanması

Kumaşların Uygulanması

Zaman geçtikçe soyunma insanın temel ihtiyacı çok değişti. İplik, kumaş ve apre tamamen teknolojisindeki gelişme ile değişti çünkü bu. Değişiklikler ne olursa olsun, refah ve konfor iki önemli özellikleri için başarılı bir elbise.-----HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Zıt performansları yumuşaklık ile birlikte su direnci ve hava geçirgenliği gibi arada nerede Bugün, çok fonksiyonel ürünler daha fazla, tahmin ediliyor. Termal olmalı özellikleri yanı sıra buhar-nem veya ışık nem iletim kalitesi.

Farklı kumaşlar farklı kullanılır. Onlar edilir özellikle belirli yerine getirmek için yapılan amaçlar . Giyim kumaş gibi endüstriyel kumaş, güçlü ve dayanıklı gres ile zor olmalıdır bir konfor ve dayanıklılık ile çok şık olduğunu. Dış kumaş çorap kumaş yakından cilde sığacak varsayalım ise yılda rengini korumak için kaliteli parça olmalıdır. Aynı şekilde perde ve perdelik kumaş battaniye veya farklı özel yarar vardır yatak kumaşı.

Endüstriyel Kumaş – Endüstriyel kumaş güçlü ve dayanıklı bir dokuma tekstil ve yapılmış yüksek performans, cam elyafı, karbon ve aramid lifler gibi bir sentetik elyaf. Bu kumaşların en yüksek ısı mevcut olan ve yüksek mukavemet ve boyutsal kararlılık gerekmektedir sanayinde kullanılmaktadır.

Kumaş astar – Bu kumaş, herhangi bir sıcaklık sağlamak için kullanılır. Lycra, Şeffaf ve Hafif kumaşlar,--HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 434 3 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.- Yapağı ve Tiftik Karışımlar, kaşmir, ipek karışımları, teflon vb kumaşlar tedavi çoğunlukla amaç tela için kullanılır.

Yatak Kumaş – Rahat bir yatak , bir yardımcı olacak iyi bir gece uyku ve çok uygun kumaş yapımında kullanılmalıdır şilte . Örneğin: Yatak koruyucuları bir lüks yumuşak dokusu ile gelişmiş polipropilen kumaş var. Bu nedenle, bu yatak uyku daha rahat

Dış Kumaş – çok çeşitli mevcuttur, açık termal kumaş, yangına ve aşınmaya dayanıklı sahip özellikleri. Doğal hem de insan yapımı elyaftan yapılmış, bu kumaşlar daha rahat ve spor halinde imal edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın