Rüyada Kumaş Görmek Nedir ?

Rüyada Kumaş Görmek Nedir

Rüyada kumaş toplarını görmek için yaratıcılık anlamına gelir. Kendi deneyimlerini şekil vardır. Kumaşın renk ve desen düşünün ve nasıl hayatınızda bir durum paraleldir. __HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBez yapılmış bir giysi, yastık, örtü, ya da başka bir nesnenin kumaş temsil edebilir: Kumaş özel tip (örneğin, zengin ya da lüks kadife) tarafından iletilen görüntü Kumaşın rengine göre iletti özellikleri, örgü, desen, vb durumu, ağırlık, (örneğin, bir çiçekli kumaş neşe temsil edebilir, kirli kumaş kişinin ihtiyaçlarına dikkat eksikliği temsil edebilir) Kumaş (örneğin, belirli bir kültür, milliyet, iklim, kuşak, hobi, vb) yapılır öğenin özellikleri.

Kadife lüks hatta fazlalığı anlamına gelebilir. Belki de hayatınızda biraz daha lüks kullanabilirsiniz. (. Para lüks mutlaka anlamına gelmez harcama sürü “duygu” sonra gidiyoruz hatırla) Veya belki de size zaten hayatınızda bereket takdir ediyoruz.

Moda :  Moda hakkında hayal size yol almak için görünüşleri çok fazla bağlı olduğunu göstermektedir. Siz kendi içinizde aramaya başlamak gerekir. Alternatif olarak, rüya sen arka plana harmanlanmış olduğunu gösterir. Hızlandırmaya ve daha emin olması gerekir.

Yüz : Rüyada kendi yüzünü görmek gerçek size karşı olarak dünyaya göstermek persona temsil eder. HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz-Bu sorunları aşmak nasıl bakın ve hayatınızdaki sorunları ile uğraşmak olabilir.

Yüzünüzü sivilceli kusurlu olduğunu ya da hayal duyguları patlak simgeliyor. Eğer itibarına saldırı acı olabilir.  folklor göre, yüzünüzü şişmiş olduğunu hayal ise, o zaman sizin mali durumunuza bir iyileşme göreceksiniz demektir.Yüzünüzde veya birinin yüzü çatlama olduğunu hayal bazı aldatma ya da büyük bir yalan olduğunu gösterir. Sen bir suratı koruyamazlar ve maruz üzeresiniz.Sen ya da kimse iki yüzü vardır ya yüzleri değişiklikleri hızlı bir kişiden diğerine döneklik gösteren o hayal. Siz veya hayatınızda biri “iki-yüzlü” davranmaktadır.Eğer yüzünüzü yıkama olduğunu hayal bazı konuda temiz gelmek gerektiğini göstermektedir.Yüzünü bir balonun içine çarpıtmaları o rüya yeterli duygularını ifade olmadığını gösterir. Sen içinde çok fazla tutuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın