Kumaş Krep Kumaş Özellikleri

Krep Kumaş Özelliği. En zor süreç – bu kuruma oluyor. Bu konuda çok kaprisli krep de belkemiği. Doğrudan güneş ışığı olumsuz nemli bir bez etkilemektedir. Yani krep kırılgan hale gelir. Kuru makineyi çamaşır veya yapay bir ısı kaynağı krep de üzerinde de imkansızdır. En iyi seçenek – Bir askı ürün asmak için. Sonuç olarak kısa sürede gerektiğinde Ve onlar nemi emer ve böylece. İki havlu arasındaki ürünü yerleştirebilirsiniz doğal tutun ipek kumaş özel kapakları önerilir. Anne hava yapmanız gerekir, aksi takdirde bu kalıp ve tamamen şımarık kaplı, sarı dönecek. krep kumaş özelliği HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Satın alırken özelliklerini ayırt

Krep Kumaş Özelliği. Dış veri, gördüğümüz gibi, ipek mükemmel. Genellikle gerçek krep de maddi konu o kadar ustaca yüzü o orijinalinden ayırt etmez görünen belirtti, kumaş değildir.

Bu iddia doğal krep de makine için para önemli bir miktar ödemek ve ucuz bir kopyası almak için bir utanç. Bu tür durumlardan kaçınmak için, malzeme satın almadan önce bir kaç gerçekleri bilmek.

Krep Kumaş Özelliği de dahil Eğer ipek, ateşe, sen yanmış saç hoş olmayan bir koku hissediyorum. Bu kumaş isteksizce yakmak, ve onu yanmış iplik kenarında kırmak kolay küçük bir top görünür olacaktır.

krep HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43.Güçlü ise neredeyse elinde bu krep kumaş ezmek. Ama sahte hızlı ve çok az buruşuk olan tatsız tarafı göstermektedir.

Doğal krep sıcağında iyi nefes. Sen annesinin elini sarın ve doğal krep gibi bir sonuç çıkarabiliriz: küçük o sentetikler, daha az cilt annenin kalitesiz ile temas tecelli rahatsızlık hissedeceksiniz.

Krep Kumaş Özelliği. Her zaman çok onun gençlik yıllarında bizim eski kuşak tarafından sevilen, güzel krep, bizim gün içinde sık biriydi. Ve bir ürün çeşitliliği dikmek için bir malzeme olarak daha ve daha sık kullanılır. Bu oldukça makul eğilim: insanların sahte yorgun, ve hatta kıyafetler daha doğal ve doğal istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın