Moda Sokak Modası

Biz her gün yaptığımız bir şey var – kıyafetler giymek! Yani, bir şekilde hepimiz kovan kadar bir kaç giyim ipuçları ve püf noktaları var 1mantıklı. Stil ve moda biz bizim sutyen askıları, dar kot pantolon ve rahatsız ayakkabı ile sahip ikilemler tüm yardımcı küçük hileler her şey. Bunlar beni düşündürdü tüm giyim ipuçları “Neden ben düşünmedim ?!”. Yani, ben giysiler giymek diğer insanlar için üzerine bilgelik geçmek düşündüm. Ben size bir sürü vardı düşündüm, bu yüzden burada biz gitmek!

Hayır daha fazla yağ ayak bilekleri !! Benim kot çoğu veya düz bacak vardır (Ben sadece bir kız sıska kot tür değilim sanırım). Bu bot giyen geldiğinde bu bir sorun teşkil – sadece o zor onları zip yapar, ama bazen rahatsız edici ve kötüleyen bir kumaş ile sol ediyorum! Eğer benzer bir sorununuz varsa, burada çizme içine bu olmayan  jeans tıkınma için güzel bir küçük hile.

3Bu akıllı giyim hüner gizli sutyen askısı tutar, ama aynı zamanda omuz düşmesini, geniş boyun gömlek tutar sadece. Akıllı! Tüm bu alır kumaş birkaç ince şeritler dikin ve-basın Çıtçıt.

Bunu kot birkaç çift var (belki de çok sıkı?). Ben emin değilim, ama burada o sinir bozucu fermuar kadar tutmak için kolay bir hüner! Senin fermuarın döngü üzerine bir anahtarlık halkası kaydırın ve düğme etrafında ardından döngü onu. Halka denim altında gizlenmiş ve sizin sinek aşağı yakalanmayın yok olmasını sağlar kalır.

2 yorum

  1. Moda Paris’ten geliyor. Kendi ayırt edici özelliklerinden biri – değişebilirlik. Bir şey için zaman yok zaten onun denize için olduğu gibi “, moda haline geldi”. Ana ruhunu yakalar sadece ilk bakışta, o modacı arzuların ve ruh volatilite bağlıdır gibi görünüyor, aslında, kendi yarattıkları başarılı. Couturier haklı nedeniyle özellikle onların iş, sanatçılar kendilerini karşılaştırmak – benzersiz bir el yapımı şeyler.
    Ancak, gerçekten moda giyim devrilme esnasında bir diktatör haline geldi 60’larda . Tasarımcılar, teknolojik ilerleme ve seri üretim çağında giysiler bir yaratılış dikkat edilmesi gereken, sadece tekil var gerekmez sonucuna geldi. Marka bağımsız oldu. Bu sadece giysi dekore edilmiş, ama aynı zamanda, iç çamaşırı, kül tablaları ve vazolar güneş gözlüğü, ancak moda her zaman şahsen modellerin oluşturulması dahil değildir – Dünya çapında bilinen sadece onun imzası veya marka.

  2. 20. yüzyıllar – bir sosyal olgu olarak moda bilimsel açıklama ilk sonlarında 19. verildi. Amerikan ekonomist Thorstein Veblen ve Alman sosyolog Georg Simmel, “yavaş yavaş” teorisinin yaratıcıları (“damlama-aşağı” teorisi). Onlara göre, moda sıradan insanların kendi farklılıklarını vurgulamak için elit sosyal gruplar oluşturulur. Elit taklit etmek için bir çaba, orta ve alt tabakalar yavaş yavaş moda “eğilimleri” benimsenmesi. Moda “sızıntı” aşağı, onun yenilik kaybettiğinde, bu büyük ve “kaba” olur. Sosyal mesafe kaybetmemek için de, elit yeni ve orijinal bir şey yeniden icat. Bu döngü prestijli tüketimi tekrar ve tekrar tekrarladı.

    20. c., Sınıfsal kutuplaşma silinmesi olarak, moda hala sosyal farklılıkları vurgulamak için hizmet vermektedir, ancak “daha yüksek” ve “düşük” çok, ama sadece farklı değil sosyal gruplar. Örneğin, gençlik moda, farklı yaşlardaki insanlar arasındaki farklılıkları vurgulamaktadır. Buna ek olarak, moda malların kişisel bir seçim kendi bireyselliği vurgulayan bir ifade aracıdır.

    Böylece, moda ürünler Açıkçası tamamen endüstriyel tüketim malları (türbinler, makine aletleri, vb) olamaz. Genellikle göstere (erkek iç çamaşırı, vb) tüketmek olmayanlar düşünmüyoruz moda kişisel tüketim malları.

    Moda ürünleri için kelimenin dar anlamıyla vatandaşların kişisel ihtiyaçlarını karşılamak hafif sanayi ürünleri bazı grupları şunlardır:

Bir yanıt bırakın