Kumaş Satın Alanlar

Kumaş Satın Alanlar
Kumaş satan alan,kumaş satın alanlar,kumaş satın alan firmalar,kumaş satın alan yerler,kumaş satın alan kişiler,kumaş satın alan firma,kumaş satın alan yer,stok kumaş satın alan,parti kumaş satın alan,spot kumaş satın alan,parça kumaş satın alan,parça kumaş satın alanlar,kumaş parçası satın alan,kumaş parçası satın alanlar,

Pamuklu kumaş üretimi, dokuma veya örme için ipliğin hazırlanması ile başlar tekstil fabrikaları yıllık olarak, her biri dokuma ve üç milyar metrekarelik örme pamuklu malın yaklaşık sekiz milyar metrekaresini üretiyor.

Dokuma kumaşlar

Kumaş
Kumaş

Kumaş Satın Alanlar. Dokuma, kumaşa iplik üretmenin en eski yöntemidir. Modern yöntemler daha karmaşık ve daha hızlı olmasına rağmen, ipliklerin birbirine geçirilmesi temel prensibi değişmeden kalır.

Kumaş Dokuma. Tezgahta, çözgü adı verilen uzunlamasına iplikler kumaşın iskeletini oluşturur. Genellikle, enlemesine bükülmüş olan dolgu ipliklerinden daha yüksek bir bükülme derecesine ihtiyaç duyarlar.

Geleneksel olarak, kumaş, yatay olarak, uzunlamasına çözgü ipliği ile doldurma ipliğini birbirine geçirerek, tezgah boyunca yatay olarak ileri geri hareket eden bir ahşap mekik tarafından dokunmuştur. Modern değirmenler, inanılmaz hızlarda performans gösteren ve sonsuz kumaş çeşitliliği üreten yüksek hızlı mekiksiz dokuma makineleri kullanır. Bazıları, dolum ipliklerini, tezgah başına 2.000 metreyi aşan oranlarda taşır.

Kumaş Satın Alanlar. Dokuma makinelerinde, doldurma ipliğini toplayan ve bir başka raptiyenin onu alıp geri çekildiği yerde tezgahın ortasına taşıyan metal kollar vardır. Diğer tipler, doldurma ipliğini toplayan ve onu tezgahın her tarafına taşıyan küçük mermiler kullanır. Diğer tipler, doldurma ipliğini çözgü boyunca sokmak için basınçlı hava kullanırlar. Hız ve çok yönlülüğün yanı sıra, bu modern dokuma makinelerinin bir başka avantajı da nispeten sessiz çalışmalardır.

Kumaş Satın Alanlar
Kumaş Satın Alanlar

Çok sayıda varyasyona sahip üç temel örgü vardır ve bunların hepsinde pamuk kullanılabilir. Doldurmanın dönüşümlü olarak bir çözgü ipliğinin üzerinden geçirildiği ve bir sonraki alt kısımda da şemsiyeve diğer birçok kumaş için kullanıldığı düz örgü.

İpliklerin kumaş boyunca diyagonal sırtlar oluşturmak için birbirine geçtiği dimi dokuma, denim, gabardin, balıksırtı ve tik gibi sağlam kumaşlar için kullanılır.

Saten örgüsü, üçünün en az görüleni, yüksek parlaklığa sahip pürüzsüz bir kumaş üretir. Pamuklu saten için kullanılır, daha az iplik araya sokma ile ve ya kumaşın “yüzüne” hakim olan çözgü ya da dolum iplikleri ile üretilir.

Kumaş Satın Alanlar. Bazı tesislerde, optik tarayıcılar, dokuma makinesinden kumaş ortaya çıktıkça kusurları arayan kumaş üretimini sürekli olarak izlerler. Kusurlar ortaya çıktığında, bilgisayarlar derhal kumaş muayenesi sırasında çıkarılabilecek şekilde kusurun yerini yazdırırlar.

JERSEY

Çeşitli yoğunluk ve kalınlıktaki örme malzemelerin genel adı.

JAKARLI

Deseni farklı şekillerde sarılmış tüm malzemelerin genel adı.

Metre ile kot kumaş alanlar,metre ile gabardin kumaş alanlar,metre ile şifon kumaş alanlar,metre ile viskon kumaş alanlar,metre ile krep kumaş alanlar,metre ile sandy kumaş alanlar,metre ile keten kumaş satın alanlar,metre ile kot alan,metre ile gabardin kumaş alan,metrelik kot alanlar,metrelik gabardin kumaş alanlar,metrelik saten alan,metrelik kumaş alan yerler,metrelik kot alan,

SÜET

Farklı şekillerde geliştirilmiş yumuşak, kadifemsi bir cildin taklididir.

KAŞMİR

Dimi dokumaya sahip son derece sevimli, sıcak ve yumuşak bir kumaştır.

KREP

Pürüzlü bir yüzey nedeniyle kumluluk ve yumuşaklık ile karakterize edilen ağır bükülmüş krep bükümü.

MAKROME

Bir tür güpür kumaş, yüksek yoğunluklu. Toplu alıcılar için ücretsiz kumaş örnekleri ve ücretsiz kargo – Etkani mağazası

ORGANZE

Düz bir örgü ile en iyi malzeme.

POPLİN

Çözgü ve kaba atkı ipliklerinin en ince liflerinin birleştirilmesiyle oluşan bir malzeme.

TAFTA

İpek bazlı polisentetik kumaş. İnanılmaz sertlik ile karakterizedir.

TÜVİT

Düğümlü iplikli ve elde işlenmiş yünlü kumaş. Genellikle farklı bir çözgü ve atkı rengine sahiptir.

JERSEY

Ham jarse kumaş,70 denye jarse kumaş,50 denye jarse kumaş,baskı altı jarse kumaş,ucuz jarse kumaş, jarse kumaş satın alanlar, jarse kumaş satın alan,parti jarse kumaş,spot jarse kumaş,stok jarse kumaş, jarse kumaş fiyatı, jarse kumaş satanlar, jarse kumaş satan yerler, jarse kumaş satış yerleri, jarse kumaş firmaları, jarse kumaş kilo fiyatı,kiloyla jarse kumaş,kiloluk jarse kumaş,kiloyla jarse kumaş satanlar, jarse kumaş metre fiyatı,astarlık jarse,formalık jarse,
Ham jarse kumaş,70 denye jarse kumaş,50 denye jarse kumaş,baskı altı jarse kumaş,ucuz jarse kumaş, jarse kumaş satın alanlar, jarse kumaş satın alan,parti jarse kumaş,spot jarse kumaş,stok jarse kumaş, jarse kumaş fiyatı, jarse kumaş satanlar, jarse kumaş satan yerler, jarse kumaş satış yerleri, jarse kumaş firmaları, jarse kumaş kilo fiyatı,kiloyla jarse kumaş,kiloluk jarse kumaş,kiloyla jarse kumaş satanlar, jarse kumaş metre fiyatı,astarlık jarse,formalık jarse,

Malzemeye iyi genişletilebilirlik özelliği veren, yapısında birbirine bağlı döngülerin bulunduğu bir tuval. Elit ve kaliteli kumaşlar için uygun fiyat burada

En iyi sert örgü polyester kumaş.

PAZEN

Birkaç doğal (pamuk, yün) veya sentetik (viskon) elyaftan yapılmış, tek taraflı veya çift taraflı yapağı olan bir malzeme kategorisinin genel adı.

ŞİFON

İpek veya polisentetik liflere dayalı krep bükümün en ince ve en hassas kumaşı.

ELYAF

Aynı zamanda yumuşak, hafif ve yoğun bir kumaştır. Bileşimi, pamuk ve viskon lifleri veya pamuk ve lavsan karışımıdır. Kumaşların geniş bir seçim burada : jakar, pamuk, keten, yün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın