Şifon Kumaş Alanlar

Şifon yapıldığında, bu S-ve Z-büküm krep yüksek büküm iplik dokuma. Bu dokuma modelleri, her iki yönde, ki böyle bir şekilde kumaş toplar.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz- Bu hafif esneme ve kumaş dokulu bir his sağlar. Doğada çok hafif olması nedeniyle, çok kolay bir şekilde dağılabilirler ve iplikler çıkar. Şifon yıpranmayı durdurmak için, bu bez mücadeleye değil böylece Fransız dikişleri kullanmak için gerekli olur. şifon en iyi türlerinden biri çok zengin doku ve ince bir ışıltı sahip olan ipek şifon olduğunu.

Şifon Bu tür de çok güçlüdür. Doğal olarak, bu polyester gibi sentetik ham lifler ile karşılaştırıldığında doğal hammaddeden yapılır çünkü en pahalı kumaş türüdür. --HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz..Sentetik şifon boyama şifon kumaş baskı oluşturmak için kolaylaştırır, nispeten çok kolay olduğu için sentetik malzemeler yapmak için kullanılan nedeni şifon çok sık olduğunu. Ayrıca hammadde olarak sentetik elyaf kullanarak muazzam maliyetleri aşağı getiriyor. Eğer giyim her türlü kendiniz dikiş iseniz, son derece dikkatli olmak gerektiğini unutmayın.

Arasında kağıt mendil ile şifon iki adet deneyin ve katman. Kağıt mendil yerine şifon tutarak yardımcı olarak bu önemlidir. Eğer şifon dikti sonra, kolayca kağıt mendil dışarı rip olabilir. Şifon ile çalışırken sürekli olmaya çalışın ve size kumaş toplamak ya da mücadeleye istemiyorum olarak istediğiniz kadar zaman alır. şifon kadın giyim çeşitli için kullanılır. Şifon gelinlik modelleri gibi giysiler yapmak için kullanılan ipek çeşitli bluz ve şeritler yapmak için kullanılır şifon fırfır kumaştan.

4 yorum

 1. Karşılaştırılması şifon için organze başka bir kardeş karşılaştırmak gibidir. Her iki kumaş ipek aileden gelen ancak genellikle polyester veya naylon ile birleştirilir. Görünüş olarak çok benzer olabilir. Organze önlük dekorasyon ve inşaat hem de kullanılmaktadır. İpek Organze böyle bir elbisesi dekoratif çiçek veya yüksek omuz aksan olarak 3-deminsional şekiller, almak sağlayan bir yapısal kalite vardır. Organze en parlak görünüm sağlar kumaş diğer ipek karşı kendi tutmak için. Fransa’dan birçok şey güzel, çünkü şifon mükemmel mantıklı kumaş, için Fransız kelimesinden gelir. Bu kumaş çok iyi giyer ve açık gelinler için sıcak havalarda rahat devam edecektir. Şifon da çünkü yapısı gibi onun lif en üçgen prizma ışık yansıtıcı yetenekler. Her iki kumaşlar ince bir parlaklık ya da ilahi kızdırma elde edebilirsiniz …… o gün sonra gitmek için fotoğrafçı anlatmak için karar hangisi açısı. Tasarımcılar karmaşık katmanları ile önlük oluşturma ve dantela, ve biz her yıl gelinlik koleksiyonları kadar haşhaş bu iki kumaş daha görüyoruz vardır. Organze ve şifon Eğer bu kumaş, sizinle birlikte hareket esintiyle yüzer ve ışıltı güneşte içeri 45 dakika başlıyor bitireceğiz ayakkabı daha önlük daha giyilebilir hale dik, hafif ve kaliteli sahip. Bir hassas ve yumuşak bir gelin bir görünüm için gidiyoruz, büyük olasılıkla organze ya da şifon sona erecek.

 2. Geleneksel haşıl sökme birçok sakıncaları ve sınırlamalar ile ilişkili asit veya oksidatif haşıl sökme maddeleri kullanılarak yapılır. Kontrolsüz ve non-spesifik reaksiyon nedeniyle, selüloz malzemesinin hasar ve gücünü kaybeder alır. Enzim bazlı haşıl sökme işlemi tanıtımı ile, geleneksel haşıl sökme işleminin sınırlama ve dezavantajları aşılabilir. Enzimatik haşıl sökme işlemi alphaamylase enzimi kullanılarak gerçekleştirilir.
  Geleneksel haşıl sökme üzerinde enzimatik haşıl sökme Avantajları
  1. Enzimin çok özel reaksiyon nedeniyle, selüloz üzerinde olumsuz etkisi olmayan, bu nedenle daha iyi direnç özellikleri yoktur.
  2. Birden fazla yıkama, su tasarrufu haşıl sonra kalıntı kimyasal kaldırmak için gerekli değildir.
  3. Haşıl sökme süreci zaman azaltılabilir

 3. Fiziksel aktivite sırasında vücut bilinçsiz ter üreterek kısmen soğutma sağlar. Su buharı çevreleyen atmosfere giyim içindeki mikro göreli nem kaçamaz eğer yalıtım hava karşılık gelen bir artış ısı iletkenliği neden artar, ve giyim rahatsız olur. Vücut çekirdek sıcaklığı azalmaya neden fiziksel aktivite durdu örneğin, üretim yapabiliyor daha hızlı ısı kaybeder Aşırı durumlarda hipotermi neden olabilir. Terleme kurumadığı ve sıvı ter (hissedilir ter) üretilir ise, vücut ısı üretilir, fiziksel aktivite esnasında, örneğin, aynı oranda soğutma engellenir, hipertermi ve vücut sıcaklığı arttıkça neden olabilir. Çeşitli aktiviteler ve yeterli vücut ısısı kontrolü sağlamak için gerekli terleme esnasında üretilen ısı enerjisi yayınlanmıştır

 4. Vücudun fizyolojik olarak gerekli sıcaklıkta kalması için ise, giyim su buharı genellikle hava geçirgenliği olarak bilinen nüfuz etmesi için kumaş yeteneği in gösterilen aktivitesi koşullar altında fiyatla terleme su buharının geçişine izin verecek şekilde bulunmaktadır. Bu özellik daha bilimsel su buharı geçirgenliği olarak sevk edilmelidir. Terleme oranları ve su buharı geçirgenliği genellikle günde gram ve sırasıyla günde metrekare başına gram birimi cinsinden belirtilmiş olmasına rağmen, en yüksek çalışma hızı sadece çok kısa bir süre için tahammül edilebilir

Bir yanıt bırakın