Yüze Maske Nasıl Yapılır

Yaz, zaman uzun zamandır beklenen. Uzun bir kıştan sonra, güneş, ısı ve meyve istiyorum. Herkes kendi sulu tat zevk, mevsim meyveleri yemek için seviyor. Ve nasıl bizim cilt 3besin ve vitamin doyurmak için. Çilek ve meyve maskesi Tazeleme, bizim yüz ve boyun derisi, vitaminler, antioksidanlar, beta-keratin doyurmak. Çilek ve meyve Canlandırıcı yüz maskesi, gençleştirmek gözenekleri küçültmek ve cilt sıkın isteyenler için en iyi seçim. Ve ayrıca ona tazelik ve parlaklık ekleyerek, cilt geliştirmek için. Bu tür maske uygulama etkisi hemen fark olacaktır. Evde ferahlatıcı maske hazırlanması için size yatak veya yara yakın çilek ve meyve almak gerekir. Su ve pat kuru çalışan altında durulayın. Yüz ve boyun doğrudan başvurmaları gerekir Pişmiş maske, mağaza temiz hava hızla bozulmaya çünkü tavsiye edilmez.

Meyve ve çilek çeşitliliği, sen, bazı egzotik meyve ve çilek seçmek için gerekli değildir, seçmek için bu makalede çilek, ahududu, kiraz, frenk üzümü, kayısı, elma ve şeftali maskeleri hakkında size söyleyecektir merak yapar. İşlem sırasında, o uzandı ve dinlenmek için arzu edilir. Ve güneşin çıkmak için arzu değildir.

    Çilek ile yüz maskesi

Çilek bizim cilt üzerinde en olumlu etkiye sahip. Beyazlatır, yumuşatır ve nemlendirir. Eğer çilek alerjiniz varsa, o maske tavsiye edilmez. Bir çatal ya da harç ile bir kaç çilek meyve, püre alın. Bu karışıma 2 çay kaşığı ekleyin yüzünüze ve boynunuza koymak süzme peynir. 10-15 dakika bekletin. Ilık su ile yıkayın sonra, cilt yumuşatıcı krem ​​uygulanır.

Ahududu ile yapılan yüz maskesi

Maske canlandırıcı ahududu hazırlamak için, bir çatal ya da harç ile taze ahududu, püre yarım fincan almak. Ahududu ile kuru cilt karışımı için 2 çay kaşığı ekleyin peynir, yağlı kullanım için yoğurt. Yüz ve boyun uygulayın. Yüzündeki maske üzerinde sıvı maskeleri kullanarak gazlı bez konabilir Eğer maske yayılmasını önlemek için. Tazeleme yüz için 4maske daha sonra tonik ile yıkayın, 15-20 dakika bekletin ve cilt tonunu vermek için bir buz küpü ovalayın.

    Kiraz ile Yüz Maskesi

2 çay kaşığı ekleyin, maskeler yağlı ciltler taze kiraz meyve, bir çatalla püre, almak hazırlamak için limon suyu. Eğer kiraz karışımı kuru cilde sahipseniz 2 çay kaşığı ekleyin zeytinyağı. Bu maske kırışıklıkları gidermek ve cildi nemlendirmek için yardımcı olacaktır. Yüz ve boyun eşit uygulayın, 15-20 dakika bekletin. Nemlendirici koymak yüze bir tonik sonra yıkayın.

    Canlandırıcı yüz üzümü

Maskeler kuş üzümü imalatında, kırmızı ve siyah kuş üzümü kullanabilirsiniz. Pound kuş üzümü yüz ve boyun üzerinde eşit uygulamak ve. 15-20 dakika yüzünde bırakın. Cilt kuru ise, yüz ve boyun ön zeytin yağı uygulayın. Kişinin türüne uygun, daha iyi kozmetik süt ile durulayın. Maske düzenli kullanımı ile kuş üzümü gibi pigmentasyon, kuruluk, cilt yaşlanması gibi sorunlar kurtulabilirsiniz.

    Kayısı ile yüz maskeleri

Halsiz ciltler için yararlı kayısı Maskeler ve solmaya başlar. Kayısı B vitamini C, beta-keratin ve mineral tuzlar açısından zengindir. Kayısı birçok besleyici ve nemlendirici maskeler hazırlanabilir. Bir çatal, taze kayısı ile püre ve peyniri ekleyin. Ekşimik bir ev kullanmak daha iyidir. Yüz ve boyun eşit uygulayın, 15-20 dakika bekletin. Sonra buz küpü silin, ılık su ile yıkayın. Lapası ise, kayısı ile, E vitamini 1 kapsül orada da uygulanabilir ekleyebilir ve boyun ve 15-20 dakika tutun. Sonra buz bir parça silin, bu yenilemek ve deri bir sesi verecektir.

    Elma ile yüz maskeleri

İyi bir nemlendirici ve cilt gençleştirici için, eşit hisse elma, krem ​​ve bal rendelenmiş mix. Toplu karışımı iyice, yüz ve boyun uygulayın. 20 dakika sonra ılık su ile durulayın. Yüzün gevşek ve solmuş cilt, elma, yulaf ezmesi ve krem ​​kullanın rendelenmiş zaman bu maddelerin eşit miktarlarda gözenekleri temizlemek ve daha elastik hale cilt aşırı yağ çıkarmak olacaktır. Ve cilt kullanımı zeytinyağı ve bal, her 1 çorba kaşığı almak

    Şeftali ile yüz maskesi

Şeftali, 2 bölüme ayrılmıştır istenirse tohum ve kabukları kaldırmak edilmelidir. Bir çatal ya da harç ile ezin. Şeftali hamuru daha fazla etki için yumurta akı dayak ekleyin. Yüz ve 1boyun uygulayın. 15-20 dakika sonra, maden suyu ile durulayın.

Böyle bir serinletici yüz maskesi, yüz cilt için en etkili ve kamu bakım servislerinden biri. Yaz aylarında maskeleri hazırlamak için parmaklarınızın ucunda olacak her türlü meyveleri ve meyve kullanın.

Yaz, zaman uzun zamandır beklenen. Uzun bir kıştan sonra, güneş, ısı ve meyve istiyorum. Herkes kendi sulu tat zevk, mevsim meyveleri yemek için seviyor. Ve nasıl bizim cilt besin ve vitamin doyurmak için. Çilek ve meyve maskesi Tazeleme, bizim yüz ve boyun derisi, vitaminler, antioksidanlar, beta-keratin doyurmak. Çilek ve meyve Canlandırıcı yüz maskesi, gençleştirmek gözenekleri küçültmek ve cilt sıkın isteyenler için en iyi seçim. Ve ayrıca tazelik ve parlaklık ekleyerek, rengini artırmak için. Bu tür maske uygulama etkisi hemen fark olacaktır. Evde ferahlatıcı maske hazırlanması için size yatak veya en yakın piyasada çilek ve meyve almak gerekir. Su ve pat kuru çalışan altında durulayın. Yüz ve boyun doğrudan başvurmaları gerekir maske Pişmiş, mağaza taze hava gibi, hızla bozulmaya, tavsiye edilmez. Mutlak doktora gidiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın