Modal Kumaş Nedir

Modal Kumaş Nedir

Modal kumaş zarar görmesini önlemek ve kumaş esnek ve solmaz kalmak yardımcı olmak için hafifçe temizlenmesi gerekiyor. Iyi bakım için, bu kumaş son derece dayanıklıdır. Bakım tarifi üreticileri ve bitmiş ürünler arasında değişebilir ve şüpheler varsa, varsa, bir giysi veya kumaş ürün üzerinde bakım etiketi danışılmalıdır.551534346_HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Bu kumaş, kimyasal işlemler, bir dizi tabi tutulur ve daha sonra bükülmüş olan selülozdan yapılır. Bu birden fazla yıkamanın aracılığıyla parlaklık korumak için izin veren bir ünlü dayanıklılık ile, çok güçlü ve esnektir. Modal kumaş da solmaz ve elbiseler iç çamaşırı şeylerin çeşitli için kullanılabilir.

Bazı modal kumaş ürün hassas ve onlar el suyunu sıkmak için bir havluya sarılmış, ve sonra gölgede kurutulur düz, hafif bir deterjan ile soğuk suda yıkanmalıdır. Daha sağlam ürün soğuk su ile yumuşak bir döngüsünde yıkanabilir ve sonra da takla kısa döngüsünde düşük kurutulmuş veya kurumaya ortaya koydu. Modal yıkanmış veya kurutulmuş yüksek ısı ya da ağartıcı ve diğer sert temizleme tabi olmamalıdır.

Küçük lekeler modal kumaş üzerine çıktı varsa, o el fırçalama ve yumuşak bir deterjan ile onları almak mümkün olabilir. Kumaş batırılmış ya da şiddetle lekeleri çıkarmak için ovuşturdu olmamalıdır. Daha önce bir leke daha iyi tedavi edilir; bir leke yeniyken, soğuk su ile lekeleme bazen lekeyi temizlemek için yumuşak bir deterjan kaldırmak için leke teşvik eklenir özellikle.tecidos-HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Kumaş buruşmuş olursa, düşük ısıda ütülenir. Cansızlaşıyor olan kumaş bireysel lifleri yumuşatarak parlaklık geri ütü yararlanabilir.

Katlanmış karşıt olarak seyahat ederken kırışıklığı önlemek için, kalıcı giysiler sıvamış olabilir. Rolling da bagaj içinde daha fazla yer bırakarak, daha az yer kaplar eğilimindedir. Uzun süreli asılı giysiler deforme olmasına neden olabilir ve aynı zamanda giysi zayıflaması ve kendi elastikiyetini bazı kaybetmesine neden, elyafların bir kırılabilir olarak Modal giysiler askıda bırakılmamalıdır. Bu tür giysiler düz ya da aynı zamanda kırışıklıkları kaçınarak kumaşı korumak için rulo edilmeli.

Kalıcı bir giysi, levha veya diğer ürün üzerinde kumaş bakım tarifi özel ve olağan dışı talimatlar içeriyorsa, bunları takip etmek tavsiye edilir. Tarifi kumaşın deneye dayalı ve kumaş karışımları ve jenerik kumaş bakım tarifi uygun hale getirebileceğini bir kumaşın diğer olağandışı özellikleri için tazminat içerebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın