Polar Kumaş Parça Polar Alan

Polar Kumaş Parça Polar Alan

Polar kumaş genellikle çok yumuşak olan bir malzeme türüdür. Bu geri dönüştürülmüş plastik şişe veya polietilen gibi sentetik liflerin, imal edilebilir. $T2eHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBu malzeme hava kolayca akmasına anlamına gelir, genel olarak hafif ama nefes alabilir. Genellikle battaniye, kazak, ceket, şapka, eldiven, eşarp ve diğer öğeler arasında yapmak için kullanılır.

Genellikle yumuşak olduğu için, bu kumaş yünü genellikle tercih edilir. Aynı zamanda, ağırlık olarak, genellikle, aynı zamanda hafiftir. Bazı insanlar yün giymek, ancak genellikle tekstil bu insan yapımı türünden yapılmış giysiler giyiyor için böyle bir tepki yok zaman kendilerini kaşıntılı hale bulabilirsiniz.

Polar kumaş polietilen, plastik reçine türü gibi, sentetik liflerden yapılabilir. Ayrıca, kısmen geri dönüşümlü plastik kapları veya şişe yapılabilir. Bu genellikle, aynı zamanda, çevre için iyi olurken bu malzeme nispeten ucuz olduğu anlamına gelir.

Genellikle, sweatshirt, pantolon koşu ve diğer spor giysiler polar kumaştan yapılır. Bu kumaş, liflerin hava içinde dolaşmasına izin verirken vücuttan terleme tutmak eğilimi olmasıdır. Bu genellikle yorucu fiziksel aktivite sırasında terleme ile ilişkilendirilen kokuları basılı tutun için hizmet vermektedir.

Battaniye ve atar da yaygın polar kumaştan yapılır. Malzeme hem de hafif ama sıcak sadece olmasıdır. Insanlar seyahat ya da futbol oyunları gibi açık hava etkinlikleri, katılıyor zaman bu iyi bir seçim yapabilirsiniz.High_HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Battaniye ve aktif giyim için kullanılan ek olarak, aynı zamanda, soğuk hava giysileri için tercih edilir. Bu ceket, eldiven, şapka ve eşarp içerebilir. Bu kumaş normal olarak deriye yakın yerleştirildiğinde vücut sıcaklığını artırma eğilimi buna kısa tüylü vardır.

Bu polar kumaş ile öğeleri yapmak kolay olabilir. Bu genellikle bir ev dikiş makinesi ile yapılabilir. Bu ev dikiş makası, bir çift kesmek için genellikle kolaydır. Bu kumaş baskılar ve çeşitli renklerde mevcuttur, yani bir öğeyi yapmak hemen hemen her tat ve stil oldukça basitçe yapılabilir uygun Parça Kumaş Alan.

Polar kumaş en zanaat mağazalarda veya dikiş kaynağı perakendeciler satın alınabilir. Genellikle ucuz ve çalışmak kolaydır. Bu bakımı için de basit ve şeklini iyi tutar. Bu, bu malzemeden yapılmış giysiler veya ev eşyaları, her yaştan insanlar için iyi bir seçenek olabilir anlamına gelebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın