Organik Kumaş Alan

Organik yün, ipek  popüler organik kumaş alan maddeler vardır hiçbir pestisit ve az gerektiren bir derece dayanıklı doğal elyaf olan su büyümek._- HER TÜRLÜ - SPOT - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR. 0536 336 43 43 - Stok Kumaş Almak Bizim İşimiz. Bir Çünkü yenilenebilir bir kaynak , çiftçiler yıl sonra. Bitkileri yıl büyümeye edebiliyoruz. Pamuk lifleri giyim, cilt bakım ürünleri ve kağıt kullanılabilir. Kumaş daha az sert hale getirmek için, elyaf genellikle pamuk veya ipek ile harmanlanır.

Sürdürülebilir giyim bambu, soya ve benzeri yenilenebilir malzemelerden yapılmış kumaşlar kullanan Tencel , bir odun hamuru ürün. Sürdürülebilir giyim malzemeleri de “gibi yeni sentetik seçenekler üretilebilir POP , “yapılan kumaş geri dönüştürülmüş plastik soda şişeleri.

Bambu çevre dostu moda geçiş için isteyen şirketler için popüler bir sürdürülebilir bir kumaş tercihi haline gelmiştir.=- HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz.- Bambu hızlı büyür ve tarım ilaçları ve kimyasal katkı olmadan çiftlik olabilir. Aynı zamanda yüzde 100 biyolojik bulunuyor. O ip ve bez içine dokunmuş olabilir ince konuları ayrılana kadar bambu lifleri yapmak için, bitki, harç edilir. Bambu nedeniyle doğal antibakteriyel ve nem esneklik özellikleri spor için mükemmel kumaş yapar. Bambu kumaşı aynı zamanda ipeksi bir his olduğunu kaydetti.

Organik ve sürdürülebilir kumaşlar, bazen özel bir bakım gerektirir. Her zaman her giysi üzerinde temizleme talimatları için etiketi kontrol edin. Birçok kumaş bir çamaşır makinesinin içine atmış olabilir, bazı kumaşlar gerektiren kuru temizleme ya da el yıkama. Eko-bilinçli temizleyiciler kullanmak isteyebilirsiniz fosfat içermeyen ve biyolojik enerji tüketimini azaltmak için deterjanlar ve hava-kuru giysiler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın