Pamuk Kumaş Alan

Pamuk KUMAŞ alan gezegendeki en çok talep lif ve emici nitelikleri, konfor, giyim kolaylığı ve çok yönlülük için duymaktadırlar. CottonGiyim birçok farklı eşyalar için popüler bir seçimdir, çok yönlü kumaş ile bir sorun olmamasına rağmen, bu kirlenme son derece eğilimli. Kırmızı şarap, çikolata petrol için her şey anında bu elyaftan yapılmış kumaşlar lekeleri ve kaldırmak için bazen zor olan günü kurtarmak için giriyor. Sıvı dökülmelerine ve lekelere karşı mükemmel bir koruma sağlar gelişmiş leke tutmayan teknolojisinin bir parçasıdır.

Ayrıca kumas olarak bilinen kendi laboratuvarında tarafından 1938 yılında keşfedilen ve leke dirençli yeniliklerin ön planda dir. teknolojisi? basittir. Kimyasalların moleküler makyaj anında yağ ve su bazlı lekeleri itici ve yıkama işlemi sırasında kir ve lekeleri doğal serbest toprak tek tek pamuk elyafları yaklaşık bağlar makyaj molekülleriHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz- hidrofilik ya da sevgi dolu su vardır ve onlar parlak ve temiz görünümlü kumaşı bırakarak yıkama içine lekeleri özgürleştirici, kumaşın içine su ve deterjan çekmek. Lekeleri uzaklaştırmak için.

Bu yeni teknoloji, boncuk ya da kumaşın yüzeyinin kapalı rulo için tek tek lifler ve neden sıvı yapışık nano kullanmaktadır. Leke liflerle bağlı değildir ve dolayısıyla kirlenme en az bir. O orada oldukça dikkat çekici ve net bir şekilde en iyi leke itici olduğunu hala doğal örtüyü, rengi veya benzeri işlenmemiş kumaş nefes alırlar tamamen leke tutmaz kumaş oluşturur ve bu insanlar için ödemek şeydir. Denim için mükemmel kumaş nedir? nedeniyle tüketicilerin çeşitli pazar, çok yönlü uç kullanır ve her gün maruz kaldığı çevresel faktörler geniş tedavisi. Bu, giyilebilir, fonksiyonel ve uzun ömürlü olması gerekir; Teflon  tedaviler tarafından geliştirilmiş tüm özellikleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın