Oxford Kumaş Gömlek Kumaşı

Oxford Kumaş

Dayanıklı bir seçenek olarak, Oxford kumaş artık uygulamaların diğer türleri içine yolunda yapıyor giyim bir elyaf olmuştur. İşte bazıları bu bez oluşturulması içine arka plan, hem de onu nasıl kullanılabileceği örnekleri olduğunu.asdaHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Başlangıçta sadece pamuktan yapılmış, Oxford kumaş iki güzel birleştiren bir tüneli kullanır filamentler sağlam ama hala kumaş nefes sağlayan bir sepet örgü deseni oluşturmak için birlikte dokunmaktadır. Gerçekte, malzeme Oxford örgü olarak adlandırılır süreci tanımlar terimi adını alır.

Filamanların eğirme ipeksi olmadan dokunulduğunda yumuşak bir his ile sonuçlanır. Bugün, Oxford kumaş pamuk üretilir değil. Polyester ve rayon rahat gömlek, rahat ve şık arasında ideal bir orta zemin, şort yürüyüş vardır Oxford gömlek aşağı geleneksel düğme ve diğer gündelik giyim öğeleri bir dizi için ideal bir sentetik karışım yapmak için sokulabilir.

Uzun ve kısa kollu gömlek ile birlikte, Oxford kumaş yanı sıra ev çevresinde bir etki yapmaya başladı. Sağlam bir çözüm olarak, kullanmak için ideal bir kumaştır pencere tedaviler , çocuk odaları, yanı sıra yorgan örtüleri, yastık Shams ve duvar asma..6HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Aynı zamanda, bir ahşap çerçeve üzerine uyacak ekran panellerinin yapımında kullanmak için ucuz bir malzeme olabilir. Makinede yıkanabilir, bu kumaş bakımı kolay, ve şeklini tutma eğilimindedir. Sonuç çamaşır sürecinden geçtikten sonra çok az veya hiç ütü gerektirmeyen ev eşyaları olduğunu.

Oxford kumaş bugün biri yenilikçi kullanımı duvar kaplamaları içindir. Kumaşın ışık örgü sıvı nişasta emici için idealdir. Nişastasında ıslatıldıktan kumaş bölümleri kullanarak temiz duvara bölümleri uygulamak ve bir duvar ile yumuşak fırça. Ne bu kumaş çok cazip hale getirmektedir madde toplu olarak satın alınan ve bir değişiklik istendiği zaman kolayca çıkarılabilir olmasıdır. Bir yaşam alanı kiralama veya leasing kişiler kalıcı olmayan bir odaya renk tanıtmak için bir çözüm olarak kullanabilirsiniz. Materyal sadece kolayca duvarlar çekin, ve hızlı bir yıkama nişasta kalıntı tüm izlerini silmek olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın