Poplin Kumaş Gömlek Kumaşı

Poplin  Kumaş: Tarafından üretilen güçlü bir kumaş kaburga varyasyon düz örgü ve ince, yakın aralıklı, çapraz kaburga ile karakterizedir. Bu ağır ile yapılır dolgu ipliklerinden ve çözgü ipliklerinden daha fazla sayıda ve daha ince, daha yakın aralıklı kaburga sahip olan, çuha benzer.

Orjinal ile yapılan rağmen ipek çözgü ve daha ağır bir yün dolgu, poplin hemen ipek, de dahil olmak üzere elyaf, çeşitli yapılmış pamuk, yün ve sentetik tipleri ve bu elyafların kombinasyonları ile. Bu gömlek, pijama, kadın giyim, ve spor için ve aynı zamanda dekoratif bir kumaş olarak kullanılır.

Poplin birkaç farklı malzemelerden yapılmış olabilir ince, sıkı dokunmuş bir kumaştır. Poplin A artı çok nefes alabilir bir kumaş olabilir yapılabilir olmasıdır. Bir ağır poplin kumaş aynı zamanda su dirençli olduğu yapılabilir. Poplin çok farklı şeyler için kullanılabilir “amaçlı” kumaş, bir tür.rtrtHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Kullanım: Poplin yaygın olarak bir çok hava alabilir bir kumaş olabilir ki göz önüne alındığında, spor için kullanılır. Eğer terleme olabilecek faaliyetleri için idealdir. Ama aynı zamanda nedeniyle ışık, yumuşak doku, poplin gömlekler, bluzlar, elbiseler ve popüler.

Bu ikisi arasında bazı büyük farklar? İki kumaş farklı örgüleri oldukça gözle görülür bir fark vardır. Bu nedenle, genel olarak kabartılmış ağırdır ve poplin çok daha düzgün bir kumaştır.  poplin dimi daha perdeler nedeniyle yumuşak doğasından ötürü, yapar. qqHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizİki kumaş çünkü örgünün bu farklı tip farklı hissedeceksiniz. bu kumaşların her ikisi de iyi, dayanıklı kumaşlar ve farklı ihtiyaçlar için uygundur. Onlar, büyük, rahat ve çekici bir kıyafet yapmak. Eğer bu iki kumaşlardan kendi elbiselerini yapmak için piyasada konum, ya da sadece iyi kumaş bir sonraki alışveriş gezisi için ne olduğunu bilmek isteyip, dimi ve poplin hem Yani harika seçimler. Dimi ve poplin kumaş – ilk başta onlar benzer görünebilir, ancak bazı yeni giysiler için piyasada iseniz, farklılıkları bilmek istiyorum. Bu kumaşların her biri farklı kullanımlar için daha uygundur. dimi vs Poplin kumaş?

Bu farklılıklar nelerdir, diye sorabilirsiniz? İşte kumaşlar için farklılıklar yanı sıra bazı kullanımları vardır. kabartılmış: dimi temel özelliklerinden biri, soldan sağa veya sağdan sola gidin ya paralel, diyagonal kaburga olmasıdır. Çünkü dimi oluşturan örgünün, genellikle daha ağır bir kumaştır. Dimi çok dayanıklı kumaş ve herhangi bir kir gösteren dayanıklıdır. Bu kumaş dimi çok güzel bir yönü olduğu, aynı zamanda kırışıklık dayanıklıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın